Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mero užsipultos gydytojos stojo ginti kolegos ir pacientai

Šiandien Kėdainių ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai bei pacientai atvirai stojo ginti gydytojos Raimondos Augienės, kurią antradienį vykusiuose antrojo rinkimų turo kandidatų į merus debatuose viešai pažemino ir pravirkdė antros kadencijos siekiantis meras Valentinas Tamulis.

Įteikė kreipimąsi su 60 parašų

V. Tamuliui, Kėdainių rajono tarybos sveikatos ir socialinės apsaugos komitetui, Kėdainių ligoninės etikos komisijai bei pačiai Kėdainių ligoninės direktorei Editai Vaškevičienei įteiktas medikų ir pacientų kreipimasis su daugiau kaip 60 parašų.

Pasirašiusieji tvirtina palaikantys gydytoją R. Augienę ir reiškia jai pasitikėjimą.

Meras gydytoją užsipuolė vykstant debatams

Žinoma Kėdainių medikė R. Augienė, einanti ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkės pareigas, mero V. Tamulio viešai buvo užsipulta, kai vykstant kandidatų į merus debatams išsakė ligoninės problemas ir paklausė, koks likimas laukia Kėdainių ligoninės.

Gydytoja bandė išsiaiškinti, ar merui žinoma, kad ligoninei nebekeliamas pagrindinis tikslas – išlikti daugiaprofiline ligonine (su visais dabar joje veikiančiais skyriais ir teikiamomis paslaugomis).

Iš pradžių sakęs, kad pirmą kartą apie tai girdintis, paragintas vis tik atsakyti, tai kokia Kėdainiuose bus ligoninė – daugiaprofilinė ar kokia kitokia, V. Tamulis vietoj tiesaus atsakymo viešai užsipuolė gydytoją R. Augienę: „Gerbiama Raimonda, <…>. Jūs žinote, kad šiandien 9 darbuotojai pasirašė direktorės skundą ant jūsų? Tai ką jūs taikote, kokias poveikio priemones taikote savo darbuotojų atžvilgiu.

Tai gal neieškokime, kad viskas toj ligoninėj pastoviai tik blogai ir blogai, bet pasižiūrėt reiktų ir į save kartais.“

Tokio mero akibrokšto pritrenkta gydytoja pravirko ir užsiminusi, kad tai, kas jai pačiai buvo taikoma gruodžio, sausio mėnesį iš direktorės pusės, ją verčia priimti sprendimą išeiti iš darbo. Ši situacija, matyt, buvo paskutinis lašas į jos kantrybės taurę, tad ji sakė rašysianti pareiškimą.

Pasirašė 60 kolegų ir pacientų

Kaip jau minėta, į šią situaciją netruko sureaguoti R. Augienės kolegos ir pacientai.

„Reiškiame savo pasitikėjimą l. e. p. fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje dirbančiai vadovei – gydytojai R. Augienei. Neabejojame jos gebėjimais, kompetencijomis tinkamai organizuoti skyriaus darbą.

Komunikacija, nenutrūkstamas ryšys su darbuotojais ir besigydančiais pacientais leidžia užtikrinti skyriaus paslaugų pacientams aptarnavimo kokybę, kiekybę, darbingumą, susitelkusį ir pozityvų kolektyvą“, – tokį kreipimąsi Kėdainių merui V. Tamuliui, ligoninės direktorei E. Vaškevičienei ir jos vadovaujamos įstaigos etikos komisijai bei už sveikatą atsakingiems Kėdainių politikams šiandien įteikė stojusieji ginti gydytojos R. Augienės.

Rekomenduojami video