Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Meironiškiuose padegtas naujakurių namas

Kėdainiečių šeimos noras įsikurti kaime vos nesibaigė tragedija. Naktį, įtariama, padegtas jų namas. Laimei, įvykio metu name žmonių nebuvo, tačiau savininkai patyrė didžiulius nuostolius.

Pranešimas apie gaisrą Krakių seniūnijos Meironiškių kaimo Saulėtekio gatvėje buvo gautas naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

03 val. 17 min. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino įvykio liudininkas, kuris pranešė, kad atvira ugnimi dega namas. Žmogus net tiksliai adreso nurodyti negalėjo. Ar yra viduje žmonių, taip pat nebuvo aišku.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Krakių ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms ir atlikus žvalgybą atvira liepsna degė namo stogas. 

,,Namas 10×8 metrų dydžio, 1 aukšto su mansarda, blokinis, apšiltintas mineraline vata, stogas dengtas šiferiu.

Ugnis likviduota panaudojus 3 B tipo švirkštus, ištraukiamas ir glaustines kopėčias, 2 vnt. parankinių priemonių. 

Vanduo buvo vežiojamas 300 metrų atstumu iš dirbtinio vandens telkinio. Išlieta 17 m³ vandens. Ugniagesiai ne tik malšino ugnį, bet ir viduje ieškojo žmonių. 2 gelbėtojai dirbo 35 min.“, – apie įvykį informavo Eglė Ruchajienė, Kauno apskrities  priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė.

Gaisro metu nudegė stogo konstrukcijos, nuardytas šiferis. Aprūko ir sulieta vandeniu mansarda, pirmas aukštas ir juose buvę namų apyvokos daiktai. Dūmų detektoriaus nebuvo.

Po valandos į įvykio vietą atvyko ir namo savininkas. Jis teigė įtariantis, kad namas buvo padegtas tyčia.

Apie įtarimus informuoti ugniagesių gelbėtojų tyrėjai ir policijos pareigūnai.

Policijos departamentas praneša, kad namas, kurio metu sudegė stogas ir išdegė palėpė, galėjo būti padegtas, surinkta medžiaga dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

Pirmadienio rytą į nelaimės vietą atvyko ir Krakių seniūnas Ernestas Barčas. Jis teigė, kad pagalbos į seniūniją kol kas niekas nesikreipė, tačiau jei būtų kreiptasi, tokį prašymą svarstytų komisija. 

Įprastai nukentėjusiems nuo gaisro yra padedama.

Rekomenduojami video