Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Medikams ir toliau dovanojami respiratoriai, sulaukta gėlių

Alytaus rajono medikai ir toliau sulaukia gerų žmonių bei įmonių dėmesio. Šį kartą rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centrui (PSPC) padovanoti respiratoriai, vienkartinės pirštinės ir šimtai gėlių.

Alytiškis automobilių ir motociklų sporto entuziastas Romas Bukevičius PSPC šeimos gydytojai Laurai Bieliauskaitei-Svetlauskienei atnešė 50 vienetų respiratorių ir dėžę vienkartinių pirštinių.

„Medikai sunkiai dirba tam, kad mes būtume sveiki. Linkiu Jiems kuo geriausios sveikatos ir stiprybės“, – sakė R. Bukevičius.

Gerų emocijų rajono gydytojams linki ir Alytuje, Vilties gatvėje, veikiančios parduotuvės „Gėlių pasaulis“ kolektyvas, dovanodamas jiems šimtus tulpių.

„Kad ir kokia bebūtų šiandien sudėtinga situacija, norime, kad medikų kabinetuose žydinčios gėlės nuskaidrintų jų įtemptą kasdienybę“, – sakė parduotuvės direktorė Jovita Mineikienė.

Nuoširdų AČIŪ už palaikymą, solidarumą, pagalbą, supratimą R. Bukevičiui ir „Gėlių pasaulis“ kolektyvui taria PSPC direktorė Giedrė Ilgūnaitė ir rajono gydytojai.

Vakar 120 vienetų respiratorių Alytaus rajono medikams padovanojo Simne gyvenantis verslininkas Sigitas Žilinskas.

Rekomenduojami video