Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Lydeka 2021“ Šiauliuose: pagauti ne tik prasižengę žvejai mėgėjai, bet ir keturratininkai

Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akcija „Lydeka 2021“, Šiaulių r. savivaldybėje patikrino 70 žvejų ir nustatė ne tik žvejybos pažeidimų. Kartu buvo nustatytas atliekų deginimo atvejis ir neteisėtas pavažinėjimas ant įšalusio vandens telkinio keturračiais.

Per akciją Šiaulių aplinkosaugininkai patikrino 67 žvejus prie Rėkyvos ežero ir 3 žvejus prie Bubių tvenkinio. Nustatyti du Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pažeidimai, surašyti administracinio nusižengimo protokolai už žvejybą be leidimo ir be smaigų.

Aplinkosaugininkai per reidą gavo ir pranešimą dėl atliekų deginimo Šiauliuose. Nuvykus į nurodytą vietą, aptiktas asmuo, neteisėtai deginęs atliekas. Už tai pažeidėjui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia bauda nuo 30 iki 60 eurų.

Be to, tęsdami reidą Šiaulių aplinkosaugos pareigūnai nustatė 4 asmenis, važinėjusius motorinėmis transporto priemonėmis ant užšalusio vandens tvenkinio. Visiems pažeidėjams už neteisėtą važiavimą ant vandens telkinio ledu motorinėmis transporto priemonėmis teks sumokėti po baudą nuo 100 iki 300 eurų.

„Džiaugiamės, kad patikrinus 70 žvejų nebuvo nustatyta nė vieno šiurkštaus Mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimo. Mūsų tikslas yra ne tik bausti, bet ir informuoti žvejus, kad jie elgtųsi sąmoningai ir laikytųsi lydekų žvejybos draudimo. Taip lydekos galės saugiau išneršti“, – teigia Šiaulių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnas Tadas Joniškis.

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti elektronine sistema https://aakis.am.lt/. Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Aplinkos apsaugos departamento informacija

Rekomenduojami video