Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ligoninei – dovanos iš Prancūzijos

Naujus metus Kėdainių ligoninė pasitinka su dovanomis. Paramos ir labdaros fondas „Tenn Challenge“ ligoninei padovanojo medicininės įrangos, kuri jau greitai pasitarnaus pacientams ir palengvins darbą medicinos personalui.

Penkios lovos

Kėdainių ligoninei iš Prancūzijos buvo atgabentos penkios elektrinės lovos. Tiesa, jos kažkiek naudotos, tačiau jų būklė itin gera, jos pilnai veikia.

„Jų labdaros fondo žmonės patys pas mus atėjo, paklausė – ar reikia tokių dalykų. Sakiau, kad žinoma reikia, jei tik tos lovos veikiančios, jei tinka naudoti. Manau, kad jos bus labai geros – elektrinės, su čiužiniais. Džiaugiamės tokia dovana, kuri pacientams tikrai pasitarnaus“, – kalbėjo ligoninės vadovas Stasys Skauminas.

Be to, ligoninei atvežta vaikštynė ir neįgaliam, gulinčiam ant patalo pacientui maudytis skirtas specialus vežimėlis.

Nuolat bendradarbiauja

Kalbintas labdaros ir paramos fondo „Teen Challenge“ socialinis darbuotojas Andrej Beresniov pasakojo, kad Kėdainių ligoninėje fondo darbuotojai su žmonėmis, kuriems jie padeda, lankosi itin dažnai.

„Daiktai šiek tiek dėvėti. Pas mus jie atkeliavo iš Prancūzijos skyriaus, nes šis fondas yra tarptautinis, dirbama visame pasaulyje.

Kadangi gavome medicininę įrangą, o mūsų centras būtent Kėdainių rajone įrengtas, natūraliai iškart kreipėmės į ligoninę. Maža to, dirbame jau septyniolika metų, su ligonine bendradarbiaujame nuolatos.

Dirbame su priklausomybių turinčiais žmonėmis, senjorais, benamiais – visiems asmenims, su kuriais dirbame, reikalinga medikų priežiūra. Bendraujame su visais, nuo chirurgų iki dantistų.

Taigi džiaugiamės, kad galime ligoninei padėti“, – pasidžiaugė pašnekovas.

Tokio tipo parama iš šio fondo ligoninei skirta pirmą kartą.

„Atvažiavo ligoninės ūkvedys pas mus, apžiūrėjo, sako – super! Taigi mes su savo transportu nuvežėme įrangą į ligoninę, o jie jau paskirstė, kur kas reikalinga. Labai tikimės, kad šie daiktai pravers, visgi jie tikrai nemažai kainuoja“, – vylėsi A. Beresniov.

Pašnekovas teigė, kad greitu metu ketina aplankyti ir Kėdainių bendruomenės socialinį centrą, kuriam ketina padovanoti keletą neįgaliųjų vežimėlių.

 

Eglė KUKTIENĖ

Rekomenduojami video