Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Labūnaviškiai nusprendė pašmaikštauti: sumeistravo trikojį

Prieš keletą dienų Kėdainių rajone, rajoninio kelio Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai ruože, Labūnavos gyvenvietėje vairuotojai galėjo išvysti daiktą, panašų į policijos naudojamą greičio matavimo prietaisą „trikojį“. Tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai tėra tik vietos gyventojų pokštas.

Pasklido nuotrauka

Prieš keletą dienų vienoje socialinio tinklo grupėje pradėjo sklisti nuotraukos, kuriose užfiksuotas Labūnavoje, šalia pagrindinio kelio pastatytas „trikojis“. 

Nors iš toli iš tiesų gali atrodyti, kad pažeidėjus fiksuoja tikras trikojis, vis dėlto vietos gyventojai netruko pastebėti, kad tai tėra muliažas.  

Kaip galima matyti iš nuotraukos, ant medinių pagalių pastatyta paprasta išpiešta dėžė, kuri sukuria iliuziją, kad radaras yra tikras. 

Sukluso ne vienas

Tiesa,  ne vienas vietos gyventojas pripažino, kad pravažiuodami pro „trikojį“ iš tiesų suglumo, ir pamanė, kad pažeidimus fiksuoja policijos aparatūra. 

Policijos pareigūnai patikino, kad tai tikrai nėra policijos darbas, o veikiausiai tik gyventojų išmonė. Taip galimai vietos gyventojai nusprendė pašmaikštauti arba sudrausminti tokiu būdu greitį viršijančius vairuotojus. 

Vykdo drausminimą

Juokai juokais, tačiau šiomis dienomis Kėdainių rajone iš tiesų vykdoma sustiprinta greičio kontrolė. Kone kasdien policijos pareigūnai stato trikojus tai vienoje, tai kitoje miesto ar rajono vietoje.

Gyventojai dalijasi nuotraukomis, kuriose trikojai užfiksuoti Kėdainių mieste Babėnuose, netoli Nociūnų kaimo, netoli Aristavos kaimo, Dotnuvoje prie bažnyčios, kelyje Jonava – Kėdainiai – Šeduva važiuojant per Kėdainių ir Jonavos rajonų ribą, ties Saviečių kaimu, Dotnuvoje ties posūkiu į Gėlainių kaimą, Paobelyje, Josvainiuose. 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video