Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Labdaros organizacijos gali kreiptis paramos

Labdaros ir paramos organizacijos, surenkančios maistą iš maisto tvarkymo subjektų ir išdalijančios jį stokojantiems, iki lapkričio 30 d. gali teikti paraiškas paramai gauti, primena Žemės ūkio ministerija (ŽŪM).

Parama teikiama pagal Paramos už labdarai atiduodamą maistą teikimo taisykles, nuo 2022 m. spalio 1 d. iki 2023 m. rugsėjo 30 d. Priemonei finansuoti skirta 400 tūkst. eurų.

Paramos dydis negali viršyti 0,5 euro už vieną kilogramą maisto, kuris buvo surinktas iš maisto tvarkymo subjektų ir po to atiduotas labdarai, paramai maistu ir (ar) dar laikomas sandėlyje.

Labdaros ir paramos organizacija, siekdama gauti paramą pagal taisykles, turi:

·         atitikti Labdaros ir paramos įstatyme paramos gavėjo apibrėžimą ir būti registruotas Juridinių asmenų registre;

·         būti įtrauktas į Maisto tvarkymo subjektų sąrašą ir (arba) Valstybinės veterinarinės kontrolės subjektų sąrašą;

·         iki paraiškos pateikimo turėti ne mažesnę kaip nepertraukiamų trejų kalendorinių metų patirtį surenkant ir (ar) išdalijant paramą bei labdarą maistu;

·         turėti 2 ar daugiau padalinių ne tame pačiame mieste ar rajone, kurių bendras metinis gautos ir išdalytos paramos ir labdaros maistu kiekis – ne mažiau kaip 1 tona.

Paraiškos teikiamos elektronine forma. Šiuo būdu teikiami dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu ir pateikti Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos el. paštu dokumentai@nma.lt. Kitu būdu pateikiamos paraiškos nepriimamos.

Parengta pagal ŽŪM

Rekomenduojami video