Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kviečia pasigrožėti: Vilainiuose įjungti fontanai, pražydo šimtai tulpių

Vilainiai paskelbė šiltojo sezono pradžią – jau įjungtas fontanas ties Kėdainių miesto vartais vadinama Vilainių kryžkele. Du fontanai jau veikia ir atnaujintame Vilainių parke. Visi jie džiugins vietinių ir prašalaičių akis iki pat vėlyvo rudens. Ir šiemet tai dar ne viskas – pirmąkart Vilainių parke vienu metu pražydo šimtai tulpių. Jomis gali pasigėrėti visi norintys.

Viskas sklandžiai

Šiemet fontanai paleisti gegužės išvakarėse. Vilainių seniūnas Antanas Bružas užtikrino, kad šiemet fontanai veikia be priekaištų.

„Šiemet fontaną, esantį prie Vilainių kryžkelės, bei fontanus, esančius parke, įjungėme anksti – balandžio paskutinę dieną. Gegužės pradžiai norėjome, kad jie jau funkcionuotų. 

Fontanus ruošėmės įjungti, tad viskas pavyko puikiai. O kaip toliau veiks – nežinau, bus matyt“, – kalbėjo A. Bružas.

Šimtai tulpių

Šiemet vilainiečių ir šios priemiestinės gyvenvietės svečių laukia staigmena – parke šiomis dienomis kaip tik pražydo šimtai raudonų tulpių, kurias vietos seniūnas vadina tulpynu.

„Pirmą kartą sodinome tulpes. Labai daug jų pasodinome, norėjome gero efekto ir jį gavome.

Šiomis dienomis tulpės pražydo ir atrodo išties įspūdingai.

Gyventojai gėrisi, fotografuoja. Tik labai prašome neskinti ir nerauti gėlių, grožėtis galima ir negadinant viso grožio.

Visą šį grožį seniūnija sukūrė savo jėgomis, jokios įmonės samdytos nebuvo.

Nors Vilainiuose gėlės žydi kasmet, tačiau tulpių dar niekad nebuvo. Kviečiame aplankyti mūsų tulpyną“, – kvietė A. Bružas.

Renkasi parke

Seniūnas patikino, kad Vilainių gyventojai kasmet labai laukia fontanų įjungimo, pražystančių gėlių žiedų, mat jais džiaugiasi tiek vaikai, tiek suaugusieji. Žmonės ir dieną, ir vakarais renkasi parke.

Vilainių gyvenvietė pasitinka sutvarkyta aplinka. Fontano prieigose nuolat tvarkomi ir genimi medžiai. Visai neseniai parko prieigose sužydėjo ir iš gėlių sukomponuotas Vilainių gyvenvietės pavadinimas.

Rekomenduojami video