Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaKultūraPatarimaiSveikata Regionai
Atskirk pelus nuo grūdų
Bendruomenės
Konkursai
Kultūra
LKBK – mūsų nepriklausomybės šauklys
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kulvos seniūnijoje pavogtas arklys iš vieno rajono keliavo į kitą

Rugsėjo 24 d. apie 5.30 val. Jonavos r., Kulvos sen., vyras (gim. 1970 m.) pasigedo ganykloje buvusio arklio. Pastebėjęs įvykdytą vagystę savininkas nedelsiant kreipėsi į policijos pareigūnus, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Kaip aiškėja, vagystė galėjo būti įvykdyta nakties metu.

Tą patį rytą, 5.10 val., dar iki nukentėjusysis kreipėsi į policijos pareigūnus dėl pavogto arklio, kelyje Panevėžys – Aristava – Sitkūnai dirbę pareigūnai 64-ame kilometre patikrinimui sustabdė automobilį "Peugeot Boxer". Patikrinimo metu automobilyje buvo rastas arklys. Automobilį vairavo vyras (gim. 1972 m.), kuris sustabdžiusiems pareigūnams paaiškino, kad Kaune jį paėmė du nepažįstami vyrai, atsivežė į Jonavą, iš kur jis automobilį "Peugeot Boxer" su jame buvusiu arkliu turėjo nuvairuoti į Kauno r. Tiek vairuotojas, tiek ir arklys, kuris, kaip paaiškėjo, buvo pavogtas Jonavos r., buvo pristatyti į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatą. Po pietų gyvūnas jau buvo grąžintas savininkui.

Ikiteisminis tyrimas dėl vagystės toliau tęsiamas. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija

Rekomenduojami video