Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kučgalio didvyriai

Ne paslaptis, kad bendruomenėms gauti pinigų yra be galo sunku. Tačiau pasitaikius progai bendruomenių pirmininkai suskumba. O jei lėšų viskam neužtenka – į pagalbą lekia darbštūs bendruomenių nariai.

Kučgalio bendruomenės tarybos pirmininkas Stasys Valiukas pasakojo, jog bendruomenės namai nuo 1984 nėra matę remonto. Prieš kurį laiką pastatui buvo pakeisti langai, stogas. Tačiau niekaip nepavyko gauti paramos įgyvendinti vidaus darbų projektus. Pagaliau atsiradus tokiai galimybei, bendruomenės pirmininkas kaip mat ja pasinaudojo. Pavyko gauti 2529 eurų, 11 procentų sumos prisidėjo savivaldybė. Deja, lėšų paskirtis buvo tik medžiagoms. Džiugu, kad neteko ilgai svarstyti kas atliks darbus. Kučgalyje atsirado nuoširdžių vyrų, be kurių bendruomenės pirmininkas neįsivaizduoja atsinaujinusių namų. „Jie net įrankius savo atsinešė“,- džiaugėsi Stasys Valiukas. Savanorių buvo daugiau, tačiau pagrindiniai, kurie daugiausia laiko skyrė, yra keturi.

Kučgalio bendruomenės pirmininkas sakė, jog norėtųsi daugiau lėšų, trūksta užuolaidų, galbūt kitų dalykų. Paklaustas, ar jau turi planų, ką veiks naujai įrengtuose bendruomenės namuose, Stasys Valiukas užtikrintai atsakė: „Žinoma, planuojame rengti „Medaus – midaus edukacinę programą“, bitininką turim, viską turim, liko tik pabaigti susitvarkyti. Bendruomenė turi ir daugiau minčių bei idėjų.“

Bendruomenės pirmininkas nuoširdžiai dėkoja vyrams už aukojamą laiką ir jėgas atnaujinant bendruomenės patalpas.

 

Žaneta KATKŪNAITĖ

Rekomenduojami video