Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kraupi tragedija Antakalnio kaime: trys žmonės žuvo

Naktį į antradienį Pabaisko seniūnijos Antakalnio kaime kilo trijų žmonių aukų pareikalavęs gaisras.

Policija pranešė, kad gruodžio 21-osios naktį gesinant gaisrą name, gaisravietėje rasti mirusių 34 ir 54 metų vyrų ir 58 metų moters kūnai.

Medikų rankose atsidūrė 37 metų vyras ir 35 metų moteris. Į ligoninę išvežtas vyras yra labai smarkiai apdegęs. Moteris neapdegė, tačiau patyrė šoką.

 Pranešimas apie šį gaisrą gautas 2 val. Buvo pranešta, kad dega vieno aukšto mūrinis pastatas, viduje gali būti žmonių. Į gaisro vietą  atvyko trys ekipažai. Gaisras užgesintas maždaug per valandą.

Paaiškėjo, kad žmonės gyveno gamybinėse patalpose įrengtuose keliuose krosnimi kūrenamuose  kambariuose. Gaisro židinys buvo viename iš jų.

Vietiniai gyventojai pasakojo, kad tragedijos vieta tapęs pastatas – kadais buvusi skerdykla ir pieninė. Prieš kelerius metus jį įsigiję asmenys pastate vykdė kažkokią veiklą, o keliuose kambariukuose ir gyveno, ir „baliavodavo“. Tačiau patalpos gyvenimui esą nepritaikytos.  

Atvykusieji pastato šeimininkai nėra seniūnijos gyventojai, su vietiniais žmonėmis esą nesibičiuliavo – susitikdavo tik parduotuvėje.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežastims nustatyti.

Portalo lrytas.lt ir BNS paskelbtoje informacijoje rašoma, kad nelaimės išvakarėse į vėliau užsidegusį pastatą buvo atvykusi policija.

19.30 val. bendruoju pagalbos telefonu sulaukta 1987 metais gimusio vyro skambučio. Tokiais metais gimęs vyras įvardijamas tarp žuvusiųjų gaisre.

„Vyras šnabždėjo, pavyko suprasti, kad vyras negali kalbėti garsiai, nes kažkas stovi už durų. Taip pat paminėjo, kad dabar nereikia pagalbos, bet greitai reikės. Kas vyksta, nebuvo aišku. Staigiai baigė pokalbį, kai kažkas garsiai pasakė žodį“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Atvykę policijos pareigūnai rado skambinusį vyrą. Kitame kambaryje buvo jo sesuo, gimusi 1986 metais, ir 1984 metais gimęs pusbrolis.

Pastarieji paaiškino, kad policijos pareigūnų nekvietė ir nežino, dėl ko jie atvyko. 1987 metais gimęs vyras paaiškino, kad jau kurį laiką nedideliais kiekiais vartoja alkoholį, dėl stuburo traumos sunkiai vaikšto, mato vaizdinius, atrodo, kad kūnas supuvęs, kažkas stovi už durų ir nori jį sumušti.

Dėl to paskambino bendruoju pagalbos telefonu ir iškvietė policiją. Jis taip pat sakė, kad eidamas į tualetą prasikirto antakį, jam skauda galvą, vaidenasi, prašė iškviesti greitąją pagalbą.

Pasak J. Samorokovskajos, iškviesti medikai vyrui suteikė pagalbą vietoje, įvertino psichinę būklę, į medicinos įstaigą nevežė.

Rekomenduojami video