Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Krakių seniūnijoje sukčiai apsimeta geodezininkais

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Rukų kaime jau keletą dienų lankosi įtartini asmenys, kurie eina pas garbaus amžiaus senjorus į namus ir siūlo atlikti žemės matavimo paslaugas. Sukčiai apsimeta geodezininkais ir iš patiklių senjorų vilioja pinigus. Policija perspėja gyventojus, kad šie nepasitikėtų nepažįstamais žmonėmis ir jokiu būdu jų neįsileistų į namus. 

Kreipėsi gyventojai

„Rinkos aikštę“ pasiekė Rukų kaimo gyventojų informacija, kad žmonės jau keletą dienų mato šalia sodybų važinėjantį lengvąjį automobilį „Opel“. Lengvajame automobilyje sėdi jaunas vyras ir mergina. Vyriškis išlipa iš automobilio ir keliauja į senjorų sodybas siūlydamas atlikti žemės matavimo paslaugas. Mergina lieka sėdėti automobilyje. Žmonėms paprašius darbo pažymėjimo vyriškis tiesiog pradingsta iš kiemo.

Keletą dienų

„Jis jau keletą dienų sukosi po atokų kaimelį. Eina ir eina pas garbaus amžiaus žmones, nes juos įtikinti ir apgauti yra lengviausia. Norime pranešti žmonėms, kad šie nepasitikėtų aferistais ir nepakliūtų į jų pinkles. Kol vieni žmonės švenčia šventes, kiti juos apgaudinėja. Labai gaila vyresnių žmonių, baisu, kad neišviliotų jų pinigėlių“, – dėstė su žurnalistais susisiekusi vienos Rukų gyventojos anūkė.

Policija netikrina

Kėdainių rajono policija primena gyventojams, kad šie būtų itin budrūs ir atsargūs.

Pareigūnai pataria: neįsileiskite nepažįstamų žmonių į namus, neatidarykite durų asmenims, kurie prisistato įvairių tarnybų darbuotojais, agentais ar kitais specialistais.

Negalima duoti pinigų nepažįstamiems asmenims. Jeigu kyla nors mažiausias įtarimas, kad jums skambina ar į jūsų namus atėjo sukčius, nedelsdami skambinkite bendruoju pagalbos numeriu 112 ir informuokite policiją.

Rekomenduojami video