Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Krakėse ūkininkai padėjo atnaujinti kapinių tvorą

Kaimiškųjų seniūnijų seniūnams į pagalbą neretai atskuba ir vietos ūkininkai. Dažniausia jie padeda tvarkyti vietos kelius, prisideda prie teritorijų sutvarkymo, lapų grėbimo, remia įvairias kaime organizuojamas šventes. Šį kartą Krakių seniūnijos ūkininkas padėjo seniūnijai atnaujinti nedidelių Jankūnų kapinių tvorą. Seniūnija dėkoja geradariui už bendradarbiavimą. 

Reikėjo tvoros

Krakių seniūnija jau senokai galvojo apie naujos tvoros įrengimą Jankūnų kapinėse. Kapinės yra lankomos, prižiūrimos, jos yra svarbios vietos žmonėms. Krakių seniūnas Ernestas Barčas, ėmęsis darbų, sulaukė ūkininkų paramos. Jis pasidžiaugė, kad prie kapinių tvoros atnaujinimo prisidėjo vietos ūkininkas.

„Sako, kad gerus darbus reikia daryti tyliai, tačiau mes labai norime kartu ne tik pasidžiaugti, bet ir ištarti nuoširdų ačiū Krakių seniūnijos gyventojui, ūkininkui Algirdui Leonui Martuzevičiui, finansiškai prisidėjusiam prie dalies naujos tvoros įrengimo Jankūnų kapinėse. Kitą lėšų dalį skyrė seniūnija, tvoros  įrengimo darbus taip pat atliko seniūnijos darbuotojai“, – pasakojo E. Barčas.

Gyventojai – dėkingi 

Vietos gyventojai neslepia džiaugsmo, kad kaime yra ūkininkų, kurie remia bendruomenines idėjas, kurie puoselėja savo kraštą, negaili lėšų bendruomenės poreikiams.

„Puikus žmogus, atsidavęs savo kraštui, žmonėms, tokių yra vienetai. Daug sveikatos ir dar ilgų metų su mumis“, – geradariui ūkininkui A. L. Martuzevičiui linkėjo Krakių seniūnijos gyventoja Aušra Račienė.

Ūkininkai – geradariai

Ūkininkams gerų žodžių negaili ir kaimiškųjų seniūnijų seniūnai, mat ūkininkai tikrai daug gero padaro vietos bendruomenei.

„Mūsų seniūnijai labai padeda ūkininkas Šarūnas Šiušė iš Ažytėnų kaimo. Ir kelius, kai reikia, pagreideriuoja, ir Ažytėnų pusėje žiemą kelius nuvalo. Labai remia Ažytėnų bendruomenę. Apie kitus ūkininkus nieko dar negaliu pasakyti, nes neseniai dirbu“, – kalbėjo Krakių seniūnijos šeimininkas E. Barčas.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video