Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Krakėse neblaivus vairuotojas įlėkė į gyventojų kiemą: bandė sprukti, bet sustojo griovyje

Pirmadienio popietę Kėdainių rajono Krakių miestelyje buvo neramu. Ramaus miestelio gatvėmis lakstė neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis. Vos nepartrenkęs garbaus amžiaus moters, automobilis įlėkė į gyventojų tvorą. Tačiau girto vairuotojo ir tai nesustabdė, šis bandė bėgti iš įvykio vietos, tačiau kitoje gatvėje įvažiavo į griovį. Ten jį ir pačiupo policijos pareigūnai.

Pranešė gyventojai

Krakių miestelio gyventojai, išvydę miestelio gatvėmis lankstantį neblaivų vairuotoją, apie jį nedelsiant informavo policijos pareigūnus bendruoju pagalbos telefonu 112.

Apie 13 val. 40 min. policiją pasiekė gyventojų pranešimas, kad automobilis „Opel Astra“ apgadino tvorą ir nuvažiavo. Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai, kurie miestelyje pradėjo pasišalinusio automobilio paiešką.

Žmonės – išsigandę

„Automobilis tiesiog skraidė mūsų miestelio gatvėmis. Jis vos senolės nepartrenkė S. Nėries gatvelėje, po to nudūmė į miestelio centrą.

Lakstė vingiuotais miestelio keliukais, kol galų gale posūkyje nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į kaimyno tvorą. Mano vyras išlėkė laukan ir sakė lauk policijos, niekur nevažiuok, o tas vairuotojas numojo ranka ir išvažiavo, palikęs sulaužytą tvorą. Mes pranešėme pareigūnams“, – dėstė Krakių gyventoja.

Kad nukentėjo net nepamatė

Tuo metu sulaužytos tvoros savininkas net nepastebėjo, kad į jo sklypą juosiančią tvorą rėžėsi girto vairuotojo vairuojamas automobilis ir pasišalino.

„Aš net nežinojau, tik po to žiūriu, kad tvora sulankstyta, stulpas nuverstas. Matosi stabdžių žymės, matosi kaip nulėkė nuo kelio. Nesuvaldė, nes čia staigus posūkis, tiesiog „neišėmė“ posūkio“, – svarstė vietos gyventojas.

Kelionė ilgai netruko

Girto vairuotojo kelionė ilgai netruko. Policijos pareigūnai jį sučiupo miestelio pakraštyje, netoli Krakių ugniagesių komandos būstinės. Neblaivus vairuotojas nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į šalikelės griovį.

Pareigūnai sulaikė 1993 metais gimusį asmenį. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,82 promilės. Vyriškio automobilis uždarytas į policijos saugomų automobilių aikštelę, o jis pats dienas leidžia areštinėje.

Kokia bausmė jo laukia – spręs teismas. Tačiau jau dabar aišku, kad vyriškis bent jau keliems metams neteks teisės vairuoti, jam taip pat teks pakloti daugiau kaip kelių tūkstančių eurų baudą.

Gėrė svečiuose

Girtas vairuotojas nėra Krakių miestelio gyventojas. Vyriškis pareigūnams aiškino, kad atvyko išgerti į svečius, o lakstydamas miestelio gatvėmis tiesiog linksminosi.

Tiesa, tokios linksmybės nė kiek nesužavėjo miestelio gyventojų. Žmonės džiaugiasi, kad bent vienas neblaivus vairuotojas bus eliminuotas iš gatvės. Galbūt didelė bauda privers jauną vyrą susimąstyti ir keisti savo gyvenimo būdą.

Su negerovėmis nesitaiko

Tuo metu Krakių miestelio šeimininkas Ernestas Barčas sakė, kad miestelyje tai jau ne pirmas atvejis, kuomet neblaivūs vairuotojai gąsdina vietos gyventojus bei sukelia eismo įvykius.

„Mes tikrai nesitaikstome su tokiais atvejais. Žmonių visuomet prašome apie pastebėtas negeroves informuoti policiją telefonu 112. Tik kartu galime kovoti su blogybėmis bei užkirsti joms kelią. Seniūnija kuo gali, tuo prisideda, kad Krakėse būtų saugiau.

Jau numatyta miestelyje įrengti net dešimt vaizdo stebėjimo kamerų, kurios sudrausmins piktavalius“, – pabrėžė seniūnas E. Barčas.

Rekomenduojami video