Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSveikataSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kovo 11-ąją Kėdainių policijos komisariate nusižudė moteris

Kovo 11- ąją Kėdainius aptemdė baisi tragedija – dėl smurto artimoje aplinkoje sulaikyta ir į rajono policijos komisariatą pristatyta moteris atėmė sau gyvybę. Motinos neteko trys vaikai. Aiškėja, kad sugyventinių poros gyvenime smurtas buvo dažnas palydovas.

Smurtavo prieš vyrą

Kauno apskrities policija „Rinkos aikštę“ informavo, kad kovo 11 d. apie 18.20 val. Josvainių miestelyje 46-erių metų moteris smurtavo prieš 61-erių metų  vyrą.

„Rinkos aikštės“ duomenimis, konfliktas tarp sugyventinių kilo vykstant išgertuvėms. Moteris trenkė vyrui į nosį. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai moterį sulaikė ir ji buvo nugabenta į Kėdainių rajono policijos komisariato laikinojo sulaikymo kamerą.

Nusižudė patalpoje

Policijos komisariate nustatyta, kad moteris yra neblaivi. Jai nustatytas 2,3 promilės girtumas. Tą pačią dieną, apie 21 val. 27 min., laikino sulaikymo patalpoje ši moteris rasta negyva.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti, įtariama savižudybė.

Smurtas – palydovas 

„Rinkos aikštės“ duomenimis, sugyventinių poroje smurtas buvo dažnas palydovas, tiesa, nuo smurtaujančio sugyventinio dažniausiai kentėjo pati nusižudžiusi moteris. Moteris turėjo tris vaikus, du anūkus, viena dukra – nepilnametė. Su sugyventiniu bendrų vaikų neturėjo.

Kaimynai moterį apibūdino kaip „laikančią visus šeimos kampus“. Nors ji ir turėjo problemų, tačiau jas bandė spręsti. Kaimynai iš gyvenimo pasitraukusią moterį daugiausiai minėjo geru žodžiu.

Dažnas nusikaltimas

Kėdainių rajono policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje smurto artimoje aplinkoje atvejų nemažėja. Policijos pareigūnai sako, kad apskritai vienas dažniausiai pasitaikančių nusikaltimų

Kėdainiuose – būtent smurtas šeimoje. Pareigūnams dažnai tenka tramdyti įsismarkavusius neblaivius sutuoktinius, sugyventinius, šeimos narius.

Ragina netylėti

Lietuvos policija asmenis, patyrusius smurtą ragina netylėti. Jei patiriate bet kokios rūšies ar formos smurtą arba pažįstate ką nors, kas tai patiria, nebijokite kreiptis profesionalios pagalbos į psichologą, teisininką, medicinos įstaigą, policiją.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video