Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Koreguojamas ir Lietuvos pašto darbas: teiks tik būtiniausias paslaugas

Lietuvos paštas, kaip ir kitos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpyje dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą, tačiau siekdama riboti kontaktą tarp darbuotojų ir gyventojų, taikys tam tikrus veiklos apribojimus.

Klientams bus teikiamos tik šios būtinosios paslaugos: siuntų ir laiškų priėmimas bei išdavimas, išmokamos pensijos bei pašalpos, priimamos piniginės įmokos bei atliekamos piniginės perlaidos, teigiama Lietuvos pašto pranešime.

Siekiant užtikrinti informacijos prieinamumą gyventojams, Lietuvos pašto skyriuose taip pat bus priimama spaudos prenumerata.

Skyriuose bus prekiaujama tik pakavimo priemonėmis ir pašto ženklais. Laikinai paslaugos nebus teikiamos „PayPost“ skyriuose, tačiau būtinąsias paslaugas bus galima gauti pašto skyriuose. Juose bus ribojamas klientų skaičius – vienu metu skyriuje galės būti tiek žmonių, kiek yra klientų aptarnavimo vietų. Klientams tiesiogiai (į rankas) bus pristatomos tik pensijos, pašalpos ir procesiniai dokumentai, juos įteikiant „iki slenksčio“ – pašto darbuotojai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Kurjerinės siuntos taip pat bus pristatomos tik „iki slenksčio“.

Registruoti laiškai, prenumerata bei siuntos, telpantys į pašto dėžutę, bus įmetami į pašto dėžutę. Į pašto dėžutę netelpančios siuntos, klientams į namus nebus pristatomos, bet išduodamos pašto skyriuje arba, esant galimybei, pristatomos į siuntų savitarnos terminalus, apie tai informuojant klientus SMS žinute arba pranešimu. Lietuvos Vyriausybė dėl koronaviruso plitimo nuo pirmadienio visoje šalyje įvedė karantiną.

Rekomenduojami video