Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Komunalininkai ruošiasi žiemos išdaigoms

Akylesni kraštiečiai jau pastebėjo Kėdainių miesto gatvėse, gatvelėse ir keliukuose ruošiamas specialias dėžes, kuriose visą žiemą bus laikomas smėlis, druska ar šių dviejų medžiagų mišinys. Kėdainių komunalininkai ruošiasi žiemai ir tikina, kad ši netikėtai jų neužklups.

Neužklups nepasiruošusių

Kėdainių miesto šaligatvius prižiūri konkursą laimėjusi bendrovė „Ekoservice projektai“. Šiauliečių įmonė Kėdainių šaligatvius, takelius ir aikštes prižiūri tiek specialia technika, tiek su žmonių rankų pagalba.

„Darbuotojai jau ruošiasi žiemai, kad ši jų neužkluptų netikėtai. Visame mieste dėliojamos dėžutės, jos užpildomos smėliu ar mišiniu.

Esant reikalui įmonės darbuotojai gali pasemti mišinio ir pabarstyti slidžiausias vietas. Barstoma bus tiek rankiniu apėjimo būdu, tiek specialiai ruoštais traktoriukais-barstytuvais.

Įmonė sako, kad yra visiškai pasiruošusi prižiūrėti mūsų miesto šaligatvius žiemos laikotarpiu“, – patikino Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Didesnis dėmesys

Kaip ir kasmet, didesnis dėmesys bus skiriamas miesto centrui, taip pat toms vietoms, kuriose žmonių srautas intensyvesnis.

„Žinoma, turi būti užtikrinama, kad esant slidžiai dangai būtų pabarstytos visos pėsčiųjų perėjų zonos, autobusų laukimo stotelės, laiptai.

Didesnis dėmesys, kaip visuomet, skiriamas miesto centrui. Čia takeliai, aikštės bus valomi ir barstomi nuolat. Dirbsime ir kituose rajonuose, ir miegamuosiuose.

Užtikrinsime, kad pagrindiniai takeliai būtų praeinami, neslidūs.

Žinoma, šaltuoju laikotarpiu ir žmonės turėtų būti atidesni, pasisaugoti, nes būna, kad šąla ryte lyjant, visko būna. Ne visada galima suspėti sniegą nuvalyti ar pabarstyti tuoj pat, reikia žmonių supratimo“,– paaiškino seniūnas.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video