Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kelininkai šienauja pakeles

Valstybės įmonės „Kelių priežiūra“ Kauno padalinio Kėdainių kelių tarnybos vyrams darbo netrūksta ir vasarą. Kelininkai atlieka ne tik pagrindinius darbus – lopo ir tvarko kelius, atnaujina suniokotus kelio ženklus, bet ir rūpinasi pakelės tvarka. Šiuo metu Kėdainių rajone vyksta pakelių šienavimo darbai.   

Ir mieste, ir rajone

Specialią kelininkų techniką dažnai galime išvysti tiek miesto, tiek užmiesčio keliuose. Kelininkų pareiga šienauti žolynus, kurie driekiasi palei kelią. Kėdainiuose pakelės šienaujamos šalia traktoriaus prikabinus specialų padargą žolei pjauti. Darbai vyksta sklandžiai ir sparčiai, mat technika geros būklės ir kelininkai šiems darbams ruošėsi iš anksto.

Tvarkomi užmiesčio keliai ir pakelės

Kėdainių kelių tarnybos kelininkai taip pat lopo gatves, tvarko pakeles, valo kelkraščius.

„Darbo mes turime visais metų laikais. Šiuo metu Kėdainių rajone tvarkome mums priklausančius kelius, vietomis greideriuojame ir pakeles, valome tiltų kelkraščius ir atliekame kitus kasdienius darbus. Kasdien mūsų darbuotojai išvyksta ir tvarkyti sugadintų kelio ženklinimo elementų“, – sakė Kėdainių kelių tarnybos vadovas Tomas Glebavičius.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video