Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainiuose vagys įsibrovė į degalinę

Kėdainių mieste buvo apvogta degalinė. Aiškėja, kad vagys ruošėsi vagystei, mat prieš braunantis į patalpas buvo sugadintos teritoriją stebinčios vaizdo stebėjimo kameros. Tiesa, ilgapirščių grobis menkas, tačiau kur kas didesnė žala padaryta sugadinus degalinės inventorių – sulaužius kameras ir išdaužus durų stiklą. 

Suregavo nedelsiant

Vagystė įvykdyta ketvirtadienio, rugpjūčio 13-osios naktį, apie 02.10 val., Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje esančioje S. Savicko įmonės degalinėje.

Suveikus signalizacijai į degalinę išskubėjo privačios saugos tarnybos apsaugininkai.

Ir nors apsauga atvyko labai greitai, įsilaužėlių pėdos jau buvo ataušusios – apsaugininkai rado veikiančią signalizaciją ir išdaužtą degalinės durų stiklą.

Pavogė kasą 

Netrukus į įvykio vietą buvo iškvieta policija ir įmonės atstovas. Jiems atvykus paaiškėjo, kad  patekus į degalinę, pirminiais duomenimis, pavogta kasa, kurioje buvo apie 100 eurų.

Padaryta žala dar tikslinama. Ji gali didėti, mat vagys apgadino ir degalinės inventorių.

Vagystei ruošėsi

Paaiškėjo, kad vagys į degalinę įsibrovė išdaužę durų stiklą.

Manoma, kad vagystei buvo ruoštasi iš anksto, nes prieš vagystę buvo sugadintos degalinės teritoriją stebinčios vaizdo kameros.

Vagys turėjo suktis labai greitai, mat nuo signalizacijos suveikimo iki apsaugininkų atvykimo praėjo tik kelios minutės. Manoma, kad dirbo ne vienas, o keli įsibrovėliai.

Įvykį tiria

Įvykį tiria Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Degalinė savo veiklos nenutraukė. Jau kitą dieną buvo montuojamos naujos teritoriją stebėsiančios vaizdo kameros, keičiamas sudaužytų durų stiklas.

Jei policijos pareigūnams pavyks nustatyti vagis, jiems už įvykdytą vagystę iš patalpų gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Rekomenduojami video