Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainiuose šiurpina ir girti dviratininkai bei mopedų vairuotojai

Vasarai baigiantis Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams vis dažniau įkliūva neblaivūs dviračių vairuotojai. Taip pat pastebima tendencija, kad žmonės, ypač kaimuose, nevengia neblaivūs vairuoti ir mopedų ar motorolerių. Taip pat dažnai dviratės transporto priemonės būna netvarkingos, nedraustos, neįregistruotos.

Krūva pažeidimų

Pirmadienį apie 17.55 val. Krakių miestelyje pareigūnai sustabdė įtartinai manevravusį mopedo vairuotoją. Sustabdyto, neturinčio teisės vairuoti, mopedo „Piaggio“ 37-erių metų vairuotojui nustatytas 2,42 promilės girtumas. Pareigūnai taip pat išsiaiškino, kad transporto priemonė neapdrausta privalomu civilinės atsakomybės draudimu, neatlikta privaloma techninė apžiūra.

Važiavo be numerių

Sekmadienį apie 18.45 val. Šėtos seniūnijos Liliūnų kaime policijos pareigūnams sustabdžius keliu važiuojantį be valstybinių numerių mopedą „Alpha“, jo 39-erių metų vairuotojui nustatytas 2,04 promilės girtumas. Pareigūnai išsiaiškino, kad vyras nėra įgijęs teisės vairuoti šią transporto priemonę, kuri taip pat neapdrausta privalomu civilinės atsakomybės draudimu, neatlikta techninė apžiūra, mopedas neįregistruotas.

Sunkiai valdė

Šeštadienį pareigūnams įkliuvo ir neblaivus dviratininkas. Apie 20.30 val. Dotnuvos seniūnijos Vainotiškių kaime pareigūnai sustabdė dviratininką, kuris sunkiai valdė savo transporto priemonę. Patikrinus 48-erių metų vyrą alkoholio matuokliu, nustatyta, jog vyras neblaivus, jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,78 promilės.

Vykdys kontrolę

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina vairuotojus keliuose elgtis drausmingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Pareigūnai sako, kad griežta eismo dalyvių kontrolė ir toliau intensyviai bus vykdoma, tad būdami atsakingi išvengsite eismo nelaimių bei kitų galimų nemalonumų: piniginių baudų, teisės vairuoti transporto priemonę atėmimo ar net baudžiamosios atsakomybės.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video