Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainiuose prasidėjusios bėglio gaudynės baigėsi Kaune

Sekmadienio vakarą policijos pareigūnai Kėdainių rajone vaikėsi neblaivų „Audi“ vairuotoją. Tiesa, pareigūnams teko kaip reikiant paplušėti, mat galingu automobiliu vyriškis sugebėjo nuvažiuoti net į Kauną, kur sukėlęs eismo įvykį buvo priverstas sustoti

Gavo pranešimą

Policijos pareigūnai prieš penktą valandą vakaro gavo pranešimą, kad Kėdainių miesto gatvėmis važinėja neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis. Pareigūnai nedelsiant reagavo į pranešimą ir surado minėtą automobilį S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, tačiau šio vairuotojas policijos pareigūnų reikalavimams sustoti nepakluso ir padidinęs greitį nurūko miesto gatvėmis. Gaudynės tęsėsi visame Kėdainių mieste ir rajone, galiausiai vyras nuprendė bėgti į Kauną. Didmiestį bėgliui pavyko pasiekti, tačiau visą laiką jam ant kulnų mynė pareigūnai.

Sustojo po įvykio

Galiausiai neblaivus „Audi“ automobilio vairuotojas sprukdamas nuo policijos pareigūnų trenkėsi į Kauno mieste esančios Jurbarko gatvės ir Raudondvario plento žiedinės sankryžos atitvarus. Automobilis nuvertė kelis kelio ženklus. „Audi“ varuotojui ( 36 m.) buvo nustatytas didesnis nei 2 promilių girtumas. Pirminiais duomenimis, nei vairuotojas, nei automobilyje buvusi keleivė rimtų sužalojimų nepatyrė. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Paaiškėjo, kad vyriškis neturi teisės vairuoti. Vyriškiui gresia tūkstantinė bauda ir automobilio konfiskacija.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video