Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainiuose duris atvėrė neeilinis muziejus

Kėdainiuose galite pamatyti unikalią parodą apie klimato kaitą, įrengtą atvežtuose jūriniuose konteineriuose, kurie pastatyti Senosios Rinkos aikštėje. Interaktyvi konteineriuose įrengta paroda nepalieka abejingų. Ji jau spėjo sulaukti beveik 10 000 lankytojų, kai buvo eksponuojama Vilniuje ir Trakuose. Mobilus Klimato muziejus yra pasirengęs apkeliauti visą Lietuvą, o Kėdainiai yra trečioji jo stotelė. 

50 laipsnių kaitra

Parodos ekspozicijose interaktyviais ir lengvai suprantamais būdais lankytojai supažindinami su visomis pagrindinėmis ekologijos krizėmis.

Ekspozicijose galima patirti 50 laipsnių kaitrą, palyginti pramonės sričių įtaką klimato kaitai ir įvertinti savo paties asmeninį indėlį šios problemos augimui arba valdymui.

Klimato muziejus yra pirmoji tokia keliaujanti edukacinė iniciatyva Baltijos šalyse, kurią įgyvendina asociacija „Aktyvus jaunimas“.

Kviečia apsilankyti

Mobilus Klimato muziejus kraštiečiams bus atviras iki birželio 12 dienos, registracija į nemokamas ekskursijas www.klimatomuziejus.lt.

Tęs kelionę

Vėliau muziejus kelionę tęs per 13 Lietuvos miestų: Telšius, Gargždus, Uteną, Panevėžį, Šiaulius, Mažeikius, Palangą, Šakius, Marijampolę, Birštoną, Tauragę, Jonavą ir Kauną, o

2023-aisiais muziejus tęs kelionę Latvijoje.

Rekomenduojami video