Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone susidūrė lengvasis automobilis ir traktorius

Antradienį po vidurdienio Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė priekabą tempiantis traktorius ir lengvasis automobilis. Vienas žmogus greitosios medicinos pagalbos darbuotojų buvo išvežtas į ligoninę. Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

Po pietų

Eismo įvykis įvyko po 12 valandos dienos. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Bogušiškių kaimo ribose, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva susidūrė lengvasis automobilis ir traktorius.

Pranešėjas informavo, kad prispaustų žmonių nėra, tačiau galimai vienai eismo įvykio dalyvei reikalinga medicininė pagalba.

Stiprus smūgis

Į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Jiems atvykus paaiškėjo, kad susidūrė ta pačia kryptimi važiavęs pakrautą priekabą tempiantis traktorius ir lengvasis automobilis „Mini Cooper“.

Įvykio metu nukentėjo lengvąjį automobilį vairavusi moteris. Ji automobiliu vyko viena.

Greitosios medicinos pagalbos medikai moteriai pagalbą suteikė vietoje, tačiau buvo nuspręsta išsamesniems tyrimams vairuotoją pristatyti į gydymo įstaigą. Traktoriaus vairuotojas nenukentėjo.

Į galą

Pirminiais duomenimis, tiek traktorius, tiek lengvasis automobilis važiavo Kėdainių miesto kryptimi. Traktoriaus vairuotojas teigė pajutęs smūgį į priekabą ir sustojęs šalikelėje.

Tuo metu moters vairuojamas automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir nuvažiavo nuo kelio.    

Įvykio liudininkai iškvietė pagalbą, pastatė kelyje avarinį kelio ženklą.

Pirminiais duomenimis, abiejų transporto priemonių vairuotojai blaivūs. Dėl ko įvyko eismo įvykis – aiškinasi policija.

Policijos pareigūnai į įvykio vietą iškvietė ugniagesius gelbėtojus, kad šie nuvalytų kelio dangą, atjungtų automobilio akumuliatorių.

Rekomenduojami video