Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone sulaikytas brakonierius

Aplinkosaugininkai Kėdainių rajone sulaikė neteisėtai medžiojusį asmenį, iš pareigūnams jau žinomo vyro konfiskuotas neteisėtas medžioklinis ginklas su duslintuvu, taip pat ir medžioklei naudotas visureigis.

Kaip pirmadienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas, naktį iš vasario 18-osios į 19-ąją inspektoriai asmenį, neteisėtai medžiojusį su nelegaliu šaunamuoju ginklu, sulaikė medžiotojų klubo „Aras“ medžioklės ploto vienete.

Asmuo buvo sulaikytas medžiojantis be medžioklėje būtinų dokumentų, t. y. medžioklės lapo ir medžiotojo bilieto. Per medžioklę vyras naudojo nelegalų graižtvinį savadarbį medžioklinį ginklą, prie kurio buvo pritaisytas duslintuvas.

„Asmuo aplinkos apsaugos pareigūnams yra žinomas, prieš kelerius metus jam buvo atimta teisė medžioti. Šį kartą iš asmens paimtas nelegalus medžioklinis ginklas, duslintuvas, 2 šoviniai ir visureigis „Suzuki“. O už neteisėtą medžioklę pažeidėjui gresia susimokėti iki 1 800 eurų“, – pranešime spaudai teigė Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Darius Jurevičius.

Kadangi medžioklės metu buvo naudojamas nelegalus medžioklinis ginklas, į sulaikymo vietą iškviesti policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rekomenduojami video