Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone pavogtas ožiukas

Praėjusios savaitės pabaiga vienai Kėdainių rajone gyvenančiai šeimai nebuvo linksma. Vieną naktį dingo lauke ganęsis nedidelis ožiukas. Šeima įtaria, kad tai vagių darbas.

Pavogė naktį

Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Naujųjų Bakainių kaime gyvenanti šeima vagystę pastebėjo ryte. Kieme iš vakaro jie paliko ganytis ožką ir 4 mėnesių ožiuką. Ryte išėję į kiemą savininkai  rado paleistą ožką, o ožiuko nebebuvo. Šeima suprato, kad jų kieme šeimininkavo vagys. Žmonės į policiją nesikreipė, nes nemano, kad vagis pavyks sučiupti.

Saugos atidžiau

Žmonės labai gaili ožiuko, mat jis buvo labai mylimas augintinis. Nuo šiol naktimis ožką žmonės veda į tvartą, nes bijo, kad ir ši bus pavogta. Tiesa, savininkai įtaria, kad tai ne vietinių, o svetimų žmonių darbas. Jie mano, kad ožiuką pavogė vagys, atvažiavę į Naujuosius Bakainius automobiliu. Žmonės pasakoja, kad kaime vagys siaučia jau ne pirmą kartą. Kažkada iš  kaimynės taip pat buvo pavogta suaugusi ožka ir maža ožkytė.

Gal ką žinote?

Žmonės norėtų atgauti savo mylimą augintinį. Taip pat jiems svarbu sužinoti, kas drįso pavogti gyvulėlį iš kiemo. Jei ką nors matėte ar žinote, susisiekite su „Rinkos aikštės“ laikraščio redakcija. Jei jums siūlys ožiuką pirkti įtartini asmenys, taip pat praneškite. Šeimininkai dėkoja už neabejingumą.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video