Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone pavogtas mobilus kubilas

Šiais laikais vagių įžūlumui nebėra ribų, o jų vagiami daiktai išties stebina – Kėdainių rajone prieš keletą dienų pavogtas ant priekabos buvęs nuomojamas mobilus kubilas. Ir nors Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, tačiau kubilo ieško ir pats jo savininkas, kuris kreipiasi pagalbos į visus kėdainiečius ir žada atlygį.

Reikia pagalbos

Nukentėjusysis informavo, kad birželio 2–5 dienomis Kėdainių rajono Pašilių kaimo Kranto gatvėje pavogtas mobilus kubilas.

„Pilkos spalvos, pilkas dangtis, prie laiptų baltos durelės, baltas įdėklas, lenkti turėklai, sumontuotos dvi juodos kolonėlės į laiptus, rankenėlėmis reguliuojamos kojos, apvali RMC krosnelė sumontuota priekabos kablio kryptimi, „Baltic trailer“ priekaba.

Jei kur pastebėjote kubilą, prašau informuokite, už naudingą informaciją, kuri padės rasti kubilą, atsilyginsiu“, – prašo kubilo savininkas.

Dingo išnuomotas

„Rinkos aikštei“ savininko paprašius papasakoti daugiau detalių apie vagystę, šis teigė, jog užsiima „Disco“ kubilo nuomos verslu Kaune, o kubilas buvo išnuomotas Kėdainių rajono gyventojui.

„Sekmadienį parašėme pareiškimą į policiją, tikimės, kad pareigūnai padės mums atgauti kubilą. Taip pat kreipėmės ir į kėdainiečius, platinome žinią, dalinomės, prašėme pagalbos.

Jei ką nors žinote – praneškite mums telefonu 8 608 32 878 arba 8 679 00 676“, – į kraštiečius kreipėsi kubilo savininkas. 

Jei ką nors žinote apie kubilo vagystę Pašilių kaime – praneškite telefonu 8 608 32 878 arba 8 679 00 676.

Gresia belangė

Kaip ir minėta anksčiau, Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Jei jiems pavyks nustatyti ir sučiupti kubilą pavogusį asmenį, šiam gresia rimti nemalonumai, mat Lietuvos Respublikos Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Akcentuojama, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Rekomenduojami video