Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone ieškoma dingusi telyčia: pasidarbavo galvijų vagys?

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Jaugilių kaimo gyventojai jau keletą dienų ieško iš ganyklos dingusios telyčios. Ne tik savo, bet ir gretimus kaimus, miškus ir pamiškes išieškoję žmonės po truputį nuleidžia rankas – galbūt kaime pasidarbavo galvijų vagys?

Po nakties

Jaugilių kaimo gyventoja Gražina telyčios pasigedo dar spalio 2-ąją, po nakties. Į netoli namų, tame pačiame kaime esančias gamyklas atvykusi moteris išvydo tik dalį grandinės.

„Mano telyčiukės, žiūriu, nėra. Ir taip vaikščiojau, ir galvą sukau, galų gale apvaikščiojau visą kaimą – telyčios neradau. Nesupratu, kur ji gali būti dingusi. Jei būtų nutrūkusi, toli juk nenueitų, o čia kaip skradžiai žemę prasmego“, – kalbėjo ponia Gražina.

Su talka

Tuomet ponia Gražina pasikvietė talką – draugų, su kuriais pėsčiomis ir automobiliais nusprendė ieškoti karvės kiek tolėliau nuo namų.

Moterys apieškojo ne tik savo, bet ir gretimus kaimus, miškus ir pamiškes. Telyčios kaip nėra, taip nėra.

„Buvome ir Barkūniškyje, ir Čistapolyje. Na, niekur. Niekur mūsų telyčios nėra. Apžiūrėjome ne tik laukus, buvome ir pas gyventojus užėję. Kaime mažai dabar kas karves laiko, bet ir tie sako, kad nieko negirdėjo, jokios telyčios nematė“, – guodėsi galvijo netekusi moteris.

Gal vagys?

Pusę svieto išieškoję žmonės po truputį nuleidžia rankas – galbūt kaime pasidarbavo galvijų vagys?

„Aš jau nežinau kito varianto. Neturiu kitų minčių. Teks eiti ir rašyti pareiškimą į policiją, matyt, kad pavogė mano telyčią. Bet truputėlį nedrąsu eiti, gal sakys nesąmonė, niekas nepavogė. Bet tai kur ji kitur galėjo dingti? Iš ganyklos tiesiog prapuolė ir niekas nieko nematė. Taip juk būti negali“, – svarstė ponia Gražina.

Moteris kreipiasi į aplinkinių kaimų gyventojus, į vietinius, į krakiškius. Jei matėte juodą, ant ragų rištą telyčią, paskambinkite poniai Gražinai telefonu 8 680 14 572.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video