Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone degė malkomis prekiaujančios įmonės pastatai

Ankstyvą antradienio rytą gausios ugniagesių pajėgos skubėjo į nuošalioje vietoje įsikūrusią malkų gamybos įmonę. Atvira ugnimi degė įvairios paskirties įmonės pastatai. Gaisras buvo lokalizuotas iki pietų. Beje, gaisrai šioje įmonėje kyla jau ne pirmą ir ne antrą kartą.

Pranešė, kad dega namas

Bendrajame pagalbos centre 5 val. 21 min. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Užvarčių kaime dega namas. Į įvykio vietą buvo pasiųsti Krakių bei Dotnuvos ugniagesiai, Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Krakių ugniagesiams pirmiesiems atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad atvira liepsna dega ne namas, o gamybinis pastatas bei technika. Tuomet papildomai į įvykio vietą buvo pasiųstos Josvainių bei Rugėnų ugniagesių komandos. Iš viso gaisrui gesinti sutelktos penkios gaisrinės autocisternos.

Ugnis įsišėlusi

Ugniagesiams atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad dega mūrinis 25x12 metrų dydžio pastatas. Šio pastato perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas šiferiu. Ugniagesiai ėmė malšinti liepsnas. Vanduo į gaisravietę buvo vežamas apie 3 km atstumu – iš Pajieslio kaime tekančios Jiesios upės.

Ugniagesiai su ugnimi kovojo iki pietų. Tik vidurdienį gaisras buvo visiškai lokalizuotas. 

Milžiniški nuostoliai

Lokalizavus gaisrą konstatuota, kad nudegė ir sukrito pastato stogas, sudegė šalia stovėjęs mikroautobusas „Ford Transit“ ir krautuvas pastato viduje. Apdegė už 10 metrų stovinčios medinės 5x25 m pašiūrės 1,5m² stogo (dengta šiferiu, stogas vienšlaitis).

Išgelbėtas kitas už 5 metrų 15x20 m dydžio skardinis ir medinis pastatas ir aplink degusį pastatą daug paruoštų gabenti malkų padėklų. Tikslus malkų kiekis neužfiksuotas.

Pastatai priklauso UAB „Sausos malkos“.  Dėl ko kilo gaisras – aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Jie konstatavo, kad gaisras šioje įmonėje kyla jau ne pirmą ir ne antrą kartą.

Rekomenduojami video