Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone apvirto cukrinius runkelius vežęs vilkikas

Antradienio popietę Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu nuo kelio nuvažiavo ir apvirto cukrinius runkelius gabenęs vilkikas su puspriekabe. Ir nors vaizdas įvykio vietoje buvo tikrai baisus, laimei, vilkiko vairuotojas visiškai nenukentėjo, apgadinta tik transporto priemonė.

Krovinys pabiro į laukus

Nelaimė įvyko per pietus kelyje Krakės–Dovydiškiai–Grinkiškis. Vilkikas važiavo Krakių link, kuomet kelio vingyje vairuotojas nesuvaldė sunkiasvorės transporto priemonės ir ši virto.

Vilkikas ir puspriekabė nuvirto ant šono, į ūkininko laukus pabiro krovinys.

Nelaimę matė ir dar kitas vairuotojas, kuris nedelsdamas sustojo padėti nelaimėliui. Su prašalaičio vairuotojo pagalba vilkiko vairuotojas pats išlipo iš kabinos ir teigė, jog nėra sužalotas, jam nieko neskauda.

Vairuotojas buvo blaivus

Apie nelaimę buvo pranešta Bendrajam pagalbos centrui. Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai. Jiems atvykus šalia nuvirtusio vilkiko vaikščiojo nesužeistas vairuotojas bei į pagalbą atskubėję jo kolegos – vienos įmonės atstovai padėjo atversti apvirtusią kabiną ir puspriekabę.

Vilkiko vairuotojas buvo blaivus, jis aiškino, kad kelio vingyje nesuvaldė transporto priemonės.

Dirbamojo lauko savininkas priekaištų vilkiko vairuotojui neturėjo – jis tik pageidavo, kad būtų surinkti pabirę runkeliai.

Vilkiko kuro bakas pramuštas nebuvo, kuras netekėjo, gelbėtojų neprireikė.

Sveikata 1991 metais gimęs vilkiko vairuotojas taip pat nesiskundė. Vyras pasakojo, kad cukrinius runkelius vežė iš Kelmės į Kėdainius.

Rekomenduojami video