Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Kėdainių duonoje“ nugriaudėjo sprogimas, sužalota moteris. Pastatas degė atvira ugnimi

Sekmadienį ugniagesiams buvo labai darbinga diena, per vieną dieną jie dukart vyko į tą pačią įmonę.

12 val. 16 min. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Metalistų gatvėje, bendrovės „Kėdainių duona“ duonos kepykloje sprogo krosnis. Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams gaisro jau nebuvo, viskas gesintuvais buvo užgesinta iki jiems atvykstant.

12×11 m dydžio patalpoje buvo sprogusi dujinė kepimo krosnis. Visas pastatas mūrinis, 63×15 m dydžio, vieno aukšto. Saugumo sumetimais perlieta vandeniu iš krosnies ištraukta produkcija. Išdužo trys langai, dėl karščio apsilydė penki šviestuvai.

Vienai darbuotojai sprogimo metu stiklų šukės supjaustė kojas. Ji išvežta į gydymo įstaigą. Ugniagesiai, užsukę dujas ir visame pastate atjungę elektrą,  išvyko.

16 val. 18 min. gautas dar vienas pranešimas, kad „Kėdainių duonoje“ dega stogas, sproginėja šiferis, pastatas vieno aukšto.

Atvykus ugniagesiams 32×13 m dydžio vieno aukšto mūrinio pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisras užgesintas.

Prie degusio pastato priblokuotas kitas vieno aukšto produkcijos pastatas (30×10 m dydžio, dengtas šiferiu). Tarp pastatų įrengta ugniasienė. 30×10 m dydžio pastatas išsaugotas, kito, 32×13 m dydžio, pastato, kuriame kilo gaisras, stipriai apdegė medinės stogo konstrukcijos ir vandeniu sulietos gamybinės patalpos.

Pastate gamybinės patalpos neapdegė, tik sulietos vandeniu. Patekti į palėpę galima metaliniais laiptais šiaurinėje pastato pusėje.

Atvykus į iškvietimą, durys į palėpę buvo atidarytos. Pastatas priklauso AB „Kėdainių duona“. Įmonėje yra įrengta priešgaisrinė signalizacija.

Įvykis tiriamas.

Rekomenduojami video