Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainietis padegėjas sulauks atpildo už savo juodus darbelius

Teismą pasiekė baudžiamoji byla, kurioje teistas ir niekur nedirbantis 37-erių metų Kėdainių rajono gyventojas įtariamas padegęs savo sugyventinės buto balkoną. Vyriškio laukia atpildas už  svetimo turto sugadinimą visuotinai pavojingu būdu bei nežymų sveikatos sutrikdymą.

Siautėjo Kaune

Kėdainių rajono gyventojas siautėjo praėjusiais metais, liepos 23 dieną, apie 23.50 val. Kaune, Kovo 11-osios gatvėje. Siekdamas atkeršyti savo buvusiai sugyventinei vyriškis apipylė balkoną benzinu ir jį padegė. Netrukus pasigirdo sprogimas ir pasirodė didžiulės liepsnos. Bute buvo moteris ir trys mažamečiai vaikai.

Gaisrą likvidavo atskubėję ugniagesiai, tačiau apdegė ir aprūko daugiabučio namo sienos, balkonas bei sudegė jame buvę įvairūs buities daiktai. Dėl apsinuodijimo smalkėmis nukentėjusioji padegto buto gyventoja bei jos mažametis sūnus išvežti į gydymo įstaigą. Kiti moters vaikai ir namo gyventojai nenukentėjo.

Pavyko išaiškinti

Atkaklaus ir kruopštaus policijos pareigūnų darbo dėka pavyko išsiaiškinti ir sulaikyti įtariamąjį. Kėdainių rajono gyventojas pripažino norėjęs atkeršyti moteriai už tai, kad ši negrąžino jam daiktų. Vyriškis pareigūnams taip pat sakė, kad savo poelgio nesigaili ir buvusios gyvenimo draugės neatsiprašo.

Gresia belangė

Vyriškiui pateikti įtarimai dėl tyčinio svetimo turto padegimo visuotinai pavojingu būdu pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. bei nežymaus sveikatos sutrikdymo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. O tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Rekomenduojami video