Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kauno kolegijoje per paskaitas dėstytoja siūlo „marinti“ senukus

Mokytojos, skleidžiančios keistas ir net prieštaringas idėjas savo mokiniams, byra tarsi ir gausybės rago. Nespėjus nutilti Klaipėdos Vydūno gimnazijoje kilusiam skandalui, kur rusų kalbos mokytoja su nostalgija kalbėjo apie sovietmetį ir Putiną, ir štai išlindo Kauno kolegijos dėstytoja, kuri studentams aiškina, apie netrukus ateisiančią apokalipsę, maisto stygių ir privalomą senukų eutanaziją.

Šios dėstytojos „teorijos“ neliko nepastebėtos. Kauno kolegijos studentai įrašė dėstytojos pasisakymus apie būsimą maisto stygių, prievartinį senukų žudymą ir tikrąją tiesą, iš kur atsirado koronavirusas. Šis įrašas, kaip ir Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių įrašas, pasirodė žurnalistės Ritos Miliūtės „Facebook“ paskyroje.

Studentai pasitikėjo žurnaliste ir atsiuntė jai dėstytojos paskaitos įrašą. „Kažin, o kas Jus verstų manyti, kad Lietuvoje turime vieną vienintelę laiku mokyklos neapleidusią mokytoją? Tą, kuri Klaipėdoje ilgisi žalesnės žolės iš savo jaunystės ir sugriuvusios SSRS?

Susipažinkit, čia – perpus jaunesnė dėstytoja, kuri pilnu greičiu transliuoja apie senukus, kuriuos netrukus privalomai migdysim, nes, nu, laikyt neapsimoka. Kauno kolegija, valstybinė aukštoji mokykla. Kada tokia „kompetencija“ mūsų švietimo ir mokslo sistemoje pasibaigs? Tuomet, kai studentai, kaip šitos švietėjos, nebeapsikęs ir mums visiems papasakos, už kokias žinias valstybė ir studentai moka“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė R. Miliūtė.

Studentų atsiųstame įraše girdisi dėstytojos Žydronės Žarskienės žodžiai studentams paskaitos metu.

Jie skamba gana kontroversiškai. „Maisto produktų gamyba bus pradedama labai griežtai kontroliuoti. Kas ir dabar po truputį vyksta, nes uždraudžia tuos atskirus ūkininkavimus.

Mūsų ūkininkai negali laikyti kiaulių, negali laikyti po vieną karvytę, ūkinės bendrijos yra. Be abejo, didelių miestų gyventojai bus priverstinai iškeldinti į regionines teritorijas. Didžiųjų miestų gyventojų skaičius negalės viršyti jau numatyto skaičiaus, jeigu viršija, jie iškart išsiunčiami“, – paskaitoje kalbėjo dėstytoja.

Vėliau dėstytoja studentus tikino, kad artimiausiu metu senukams priverstinai bus atimama gyvybė, nes jie ekonomikai yra nenaudingi. „Po truputį bus įvedinėjama eutanazija. Eutanazija bus privaloma mirtinai sergantiems ir senukams. Ta prasme, kad neleis, nes ekonomikai tai yra nenaudingi žmonės. Man tas yra įdomu, aš tuo domiuosi, aš tuo tikiu, nes aš matau akivaizdžius pokyčius. Mokiausi veterinarijos akademijoje, šiek tiek domėjausi medicina. Virusai šiaip neatsiranda iš niekur. Jie yra sukuriami. Kaip ir šitas koronavirusas buvo sukurtas“, – studentams aiškino Ž. Žoromskienė.

Ž. Žoromskienė prieš įsidarbindama Kauno kolegijoje dirbo Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, ten buvo išrinkta metų mokytoja. Ji yra baigusi Veterinarijos akademiją. Kauno kolegija komentaro dėl šios situacijos išsyk duoti nepanoro, pažadėjo, kad komentaras dėl dėstytojos elgesio redakciją pasieks kiek vėliau ir rašytine forma.

Portalas tv3.lt primena, kad žmogaus eutanazija – sąmoningas žmogaus gyvybės atėmimas kiek įmanoma švelnesnėmis priemonėmis, atliekamas vien marinamojo labui. Tai – pagalba nusižudyti. Savanoriška eutanazija dažniausiai taikoma nepagydomiems ligoniams, kurių likęs gyvenimas praeitų skausmuose, ir tik jiems patiems norint.

Paciento sąmoningas atsisakymas gydytis, dėl ko sutrumpėja gyvenimo trukmė lyginant su trukme taikant gydymą, vadinama pasyviąja eutanazija, (aktyvių priemonių užbaigti gyvenimą nesiimama). Dalyje valstybių, tarp jų ir Lietuvoje, tai yra uždrausta. Nuo 2008 metų tam tikros eutanazijos formos leidžiamos Belgijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Oregone (JAV), ir Tailande.

 

 

Rekomenduojami video