Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Kauno grūdai“ Kėdainiuose atvėrė naujutėlio sandėlio duris

Vasario 23-iosios popietę Kėdainių LEZ teritorijoje „Kauno grūdai“ atvėrė greitai paruošiamų produktų fabriko sandėlį. Dar 2022 m. pradžioje bendrovė paskelbė apie veiklos plėtrą  Kėdainių rajone ir daugiau nei 3 mln. eurų investicijas į gamybinį padalinį, kuris skirtas logistikos infrastruktūros gerinimui.

2,5 tūkst. palečių produkcijos talpinantis sandėlis pastatytas laikantis griežčiausių saugos reikalavimų. Patalpose – tik nedidelė dalis skirta administracinėms reikmėms. Itin aukštos sandėliavimo patalpos lemia ir tai, kad reikalinga ypač stipri gaisrų gesinimo sistema, nors, be abejonės, viliamasi, kad jos panaudoti niekada neprireiktų. 

„Visada, kai kažkas susikuria, atsidaro, atsiranda daugiau vilties, planų apie ateitį. Labai laimingi esame, kad ši gamykla Kėdainiuose turi ir gerą dabartį ir nusimato šviesi ateitis.

Šio sandėlio statymas apskritai man labai jautrus klausimas, nes apsispręsti, statyti jį ar ne, turėjau vos antrą  savo darbo dieną, – atsiminęs tuokart ne tokį jau lengvą sprendimą dabar pasakodamas juokėsi įmonės generalinis direktorius Andrius Pranckevičius. – Statybos vyko gana sudėtingu laikotarpiu, sąlygos visiems nebuvo lengvos. Ir vis dėlto štai, pastatėme, ir tuo labai džiaugiamės“.

Įmonės vadovas sakė, kad yra nemažai planų plėstis įvairiuose Lietuvos miestuose, o sandėlio atidarymas Kėdainiuose yra pirmas žingsnis gražios plėtros kelionės link. 

„Kėdainiuose gamykla ėmė veikti dar 2011 metais, o pagaminamos produkcijos kiekiai išaugo ne procentais, ne šimtais ar tūkstančiais, o milijonais. Iki šio momento tebedirbome tokio paties ploto patalpose, kokiose darbą ir pradėjome – tad tikrai jau buvo laikas mums išaugti iš jų. 

Nors pasaulyje karas, pandemijos, mūsų šalyje infliacija, vis dėlto nesustojome ir siekėme savo tikslo. 

Kėdainių komanda čia padarė stebuklą. Nuo kelių milijonų pakuočių iki keliasdešimt milijonų per mėnesį – niekas negalėjo tuo patikėti. Ir tai tik pradžia, nes sandėlys tik atlaisvino plotą ir duoda erdvės mūsų tolesniems planams“, – sakė „Kauno grūdų“ verslo vystymo ir inovacijų tarnybos vadovas Justas Stanys. 

Įmonės vadovus sveikino ir savivaldybės meras Valentinas Tamulis, pasakęs, kad Kėdainių rajono savivaldybė uždegusi žalią šviesą verslui rajone.

„Verslas plečiasi, savivaldybė, svarbiausia, kad verslui netrukdytų, o jeigu gali, dar ir padėtų“, – sakė meras.

Renginio svečiai galėjo pasivaikščioti po naujų patalpų apylinkes lauke, taip pat vėliau keliavo į vidų, kur įmonės konsultantas statybai Edgaras Molis aprodė sandėliavimo erdves ir aptarė priimtus inovatyvius sandėlio statymo ir eksploatacijos sprendimus.

Rekomenduojami video