Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaukės nedėvėjusiai padavėjai Vilkyčiuose – 250 Eur bauda

Jau pora savaičių, kai Lietuvoje sugriežtinta kaukių dėvėjimo tvarka prekybos centruose ir viešose uždarose vietose. Dėl kaukės nedėvėjimo 250 Eur bauda nubausta padavėja Vilkyčiuose.

Tauragės AVPK informavo, kad rugpjūčio 11 d. gautas pranešimas, jog kavinėje, esančioje Saugų seniūnijos Vilkyčių kaime, padavėjos aptarnauja klientus be kaukės. Pareigūnams nuvykus nurodytu adresu ir patikrinus informaciją, padavėjai buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 526 str. 3 d., dėl netinkamo apsauginės kaukės dėvėjimo.

Tą pačią dieną policijos pareigūnai gavo pranešimą dėl saviizoliacijos pažeidimo Vainuto seniūnijoje. Patikrinus informaciją pažeidimų nenustatyta, asmuo saviizoliacijos laikosi ir saugo aplinkinius.

Siekiant pažaboti koronaviruso plitimą nuo rugpjūčio 1 dienos privalomas kaukių dėvėjimas grąžintas parduotuvėse, paslaugų teikimo vietose, oro uostuose, viešajame transporte, laisvalaikio ir pramogų vietose, paslaugas teikiančiose valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose ir įmonėse.

Apsauginių veido kaukių dėvėjimas šalyje taip pat buvo privalomas tam tikru metu per karantiną, šį pavasarį įvestą dėl koronaviruso grėsmės.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos. Jeigu bauda sumokama per 15 kalendorinių dienų, taikoma pusė minimalios baudos.

Rekomenduojami video