Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Karštoji linija. Kapinaitėse nėra vandens?

Į „Rinkos aikštės“ redakciją kreipėsi moteris, kuri skundėsi, kad Krakių seniūnijoje esančiose Medininkų kaimo kapinaitėse vis pritrūksta vandens.

„Medininkų kaimo kapinaitėse nebūna taip, kad pastoviai būtų vandens. Kai buvo karščiai, vandens irgi nebuvo atvežta. Nors šalia kapinių teka upelis, iki jo prieiti ir pasisemti vandens irgi nepatogu, nes tiesiog nėra įrengta laiptelių. Ar negalėtų Krakių seniūnija pasirūpinti šiomis kapinaitėmis ir kartu pagelbėti žmonėms, kad jiems būtų patogiau prižiūrėti savo artimųjų kapus?“ – klausia kėdainietė.

Šiuos moters pastebėjimus paprašėme pakomentuoti Krakių seniūno Jono Dalboko.

„Medininkų kapinaitėse yra pastatyta plastikinė statinė, kurią vis pripildome vandens. Kai buvo didelė kaitra, gal kokį pusdienį ir nebuvo vandens, gal dar nebuvome spėję atvežti. Šiaip visada stengiamės, kad vandens toje statinėje būtų pastoviai. Be to, tame kaimelyje gyvenančio ir ten savo artimųjų kapus turinčio žmogaus paprašiau, kad jis praneštų seniūnijai, kada statinė ištuštėja, ir mes, gavę signalą, tuoj pat pasirūpiname, kad statinė būtų pilna.

O šalia kapinių tekantis upelis šiemet išdžiūvęs. Anksčiau ten laipteliai buvo įrengti, bet per pavasario potvynius juos paplovė ir apgadino. Tad belieka naudoti vandenį iš statinės“, – paaiškino seniūnas.

Rekomenduojami video