Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kameromis užfiksavo iš svetimo miesto atvykusius šiukšlintojus

Viešosios tvarkos skyrius nepaleidžia iš savo dėmesio rato atliekų tvarkymo aikštelių. Sausio mėnesį įkliuvo ne mūsų krašto žmogus. Toks atvejis gerokai nustebino, tačiau pažeidėjas užfiksuotas ir nubaustas.

Užfiksuotas pažeidėjas - 34 metų šeduviškis. Jis krovinine transporto priemone net du kartus atgabeno ir Pašilių kaime neleistinoje vietoje išmetė  automobilių dalis, padangas ir kitas stambiagabarites atliekas.

Vaido kamerų užfiksuoti duomenys neginčijamai patvirtino  pažeidėjo kaltę. Buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir paskirta administracinė nuobauda.

Primename gyventojams, kad didelių gabaritų surinkimo aikštelėje (J. Basanavičiaus g. 97A, Kėdainiai) iš rajono gyventojų iki 500 kg didelių gabaritų atliekų ir iki 5 vienetų padangų priimama nemokamai. Tel. 8 682 55 784. Nuo bendro naudojimo konteinerių mieste didelių gabaritų atliekos surenkamos pagal grafiką.

Prevencinės priemonės pasiteisino jau ne kartą. Problematiškiausiose ir labiausiai užterštose vietose ir toliau bus įrengiamos  mobiliosios vaizdo stebėjimo kameros, kuriomis bus išaiškinami pažeidėjai.

Kėdainių mieste įrengtos ir veikia 29 vaizdo stebėjimo kameros. Taip pat naudojamos 6 savivaldybės kameros, kurių vieta nuolat keičiama pagal poreikį. Vaizdo kamerų užfiksuoti duomenys saugomi.

https://www.youtube.com/watch?v=7SW27CEXcoQ&feature=emb_logo
Rekomenduojami video