Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kalneliškių kapinėse jau pasigedo tvarkos

„Rokiškio Sirenos“ rubrika „Tavo bėdos mano“ vėl pildosi. Šį kartą rokiškėnė (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – aut. past.) stebisi neūkiškumu Kalneliškių kapinėse.

Piktina avarinės būklės šulinys

Atsiuntusi sulūžusio šulinio ir į jo rėmą įstrigusios kibirą laikančios grandinės nuotrauką moteris rašo: „Gal tik spaudos pagalba pagerės situacija Rokiškio Kalneliškio kapinėse. Šulinys – avarinės būklės, kibiras – kiauras, laistytuvai – toli (bet ir jų dar nėra)“.  

Kapinių prižiūra rūpinasi AB „Rokiškio komunalininkas“, nors laikinai direktoriaus pareigas einantis direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Karpavičius patikslino, kad visi priežiūros darbai atliekami pagal Rokiškio miesto seniūnijos pateikiamus užsakymus.

O komentuodamas situaciją, l. e. p. direktorius patikino, kad prasidėjus sezonui, maždaug, balandžio pradžioje, prie kiekvieno iš kapinių teritorijoje esančio vandens krano įmonės darbuotojai sukomplektavo po du laistytuvus.

Jau buvo skundas

„Jeigu jų nėra, gal tegul žmonės turi sąžinės ir nevagia... Arba, pasinaudoję nepamiršta grąžinti į vietą iš kur paėmė. Dabar iškilus tokiai bėdai dar pravažiuosim ir pažiūrėsim, kokia ta situacija“, – darbuotojams užduotį iš karto delegavo vadovas.

Dėmesio sulauks ir kiauras kibiras. V. Karpavičiaus teigimu, kapinėse yra tik du šuliniai, iš kurių vieno, esančio šalia koplytėlės, kiaurą kibirą jis pats prieš kurį laiką keitė, nes irgi sulaukė nusiskundimo.

Pasak pašnekovo, anksčiau buvusio nuolatinio kapinių prižiūrėtojo nebelikę – įmonė gauna konkrečius užsakymus iš miesto seniūnijos konkretiems darbams atlikti. Nors vadovas neslėpė, kad kartais ir be seniūnijos delegavimų atlieka priežiūros darbus.

Vertins situaciją

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas artimųjų kapus prižiūrintiems miestelėnams priminė, kad visoje kapinių teritorijoje yra centralizuotas vandens tiekimas, įrengta nemažai atšakų, tad gyventojai gali saugiai prisileisti vandens ir šuliniais nebesinaudoti.

„Žinoma, mes įvertinsim šulinio būklę ir spręsim dėl tolimesnio jo naudojimo. Kadangi didelio poreikio jį išlaikyti dabar tikrai nebėra, po vertinimo priimsim spendimą: ar kažkiek paremontuoti, ar padaryti visai neeksploatuojamu. O kas liečia skundą dėl laistytuvų: kviečiu pirmiausia žmones būti supratingais ir atėjus tvarkyti artimųjų kapo nelaikyti visą laiką laistytuvo šalia savęs. Palaistėte augalus ir grąžinkite į vietą, nes paskui ir patys pykstate neradę jų“, – prašė seniūnas.

Rekomenduojami video