Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip parduotuvės dirbs per Velykas?

Lietuvos gyventojai jau intensyviai ruošiasi Velykoms, kurias švęsime jau šį savaitgalį - balandžio 9-ąją. Apie tai, kaip dirbs šventinėmis dienomis, jau paskelbė visi prekybos centrai.

„Maxima“ darbuotojai pirmąją Velykų dieną ilsėsis – šventinį sekmadienį parduotuvės nedirbs visoje Lietuvoje. Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, „Maxima“ parduotuvės veiks kaip įprasta.

„Iki“ įprastos parduotuvės Velykų sekmadienį, balandžio 9-ąją nedirbs, bet pranešama, kad visą parą veiks trys autonominės tinklo parduotuvės. Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, visos tinklo parduotuvės dirbs įprastu grafiku.

„Norfa“ parduotuvės balandžio 8 d. dirbs iki 20 val., 9 dieną taip pat nedirbs, o antrąją Velykų dieną dirbs nuo 9 val.

„Lidl“ balandžio 9-ąją nedirbs jau šeštus metus ir šio tinklo darbuotojai taip pat galės skirti poilsiui. Dieną prieš Velykas, balandžio 8-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu grafiku, o balandžio 10-ąją darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku.

Velykų sekmadienį Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusios parduotuvės, vaistinės bei paslaugų teikimo vietos tradiciškai nedirbs. Tačiau lankytojų lauks kai kurios pramogų erdvės ir restoranai.

„Kaip ir kasmet Velykų sekmadienį, balandžio 9 d., Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ veiks tik kai kurie restoranai ir pramogų erdvės, o „Maxima“, „Eurovaistinė“, „Ermitažas“, kitos parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos nedirbs. Lankytojai šiose parduotuvėse bus laukiami antrąją Velykų dieną, kuomet prekybos ir pramogų centrai dirbs kaip įprasta“, – rašoma pranešime spaudai.

Rekomenduojami video