Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaimų gyventojai savo jėgomis ir paplūdimius, ir poilsio zonas susitvarko

Kėdainių krašto žmonės – darbštūs, pilietiški ir savo kraštą mylintys. Tai liudija vienas po kito į viešumą iškylantys jų geri darbai. Žmonės, prasidėjus vasarai, atnaujino maudymvietes, paplūdimius, poilsio zonas.

Atnaujino poilsiavietę

Vilainių seniūnijos Šventybrasčio kaimo vyrai nutarė atnaujinti kadaise populiarią vietinių maudymvietę prie Nevėžio upės. Vyrai ir krantus palygino kastuvais, ir smėlį išžarstė. 

O kokia poilsiavietė be inventoriaus? Tad sumeistravo medinius suolus ir stalą. Dabar dar ir apie lieptuką svajoja ir jau ateities darbus planuoja.

Viską vietiniai darė savo jėgomis, niekieno neverčiami, neprašomi. Poilsiavietę įrengė sau, savo kaimynams ir šio krašto žmonėms.

Susibūrė kelios bendruomenės

Vienas gražiausių Kėdainių rajone – Sangailų arba kitaip Liolių paplūdimys. Tačiau kasmet jo priežiūra reikalauja daugybės rankų ir triūso. Čia susiburia ne tik Sangailų, bet ir Šėtos bendruomenės. Žmonės mėgsta čia leisti karštas vasaros dienas.

Talkininkai išsklaidė atvežtą smėlį, sutvarkė aplinką. Kasmet vasaros pradžioje sutvarkomas ne tik paplūdimys, bet ir tinklinio aikštelė.

Tiesa, maudymvietės teritorija gana nemaža, tad prireikia ir žemės ūkio technikos, neužtenka darbščių rankų su kastuvais ir grėbliais.

Rekomenduojami video