Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaimo vaikams – nemokama stovykla

Šią vasarą Kėdainių mieste ir rajone organizuojama daugybė stovyklėlių vaikams, tačiau ne visi tėveliai išgali juos leisti į mokamas stovyklas. Kėdainių Šv. Juozapo parapija kartu su „Caritu“, savanoriais bei gausybe geradarių organizavo nemokamą dienos stovyklą ne tik miesto, bet kaimo vaikams. O kad mažieji laimingai pasiektų stovyklėlę, pasirūpino pats Gudžiūnų seniūnas Regimantas Valiauskas.

Veiklos netrūko

Stovykloje vaikai turėjo daugybę įdomių veiklų: piešė, dainavo, šoko, lipdė, klijavo. Buvo stiprinama vaikų saviraiška, jie buvo mokomi ir skatinami bendrauti, bendradarbiauti. Po stovyklos kai kurių vaikų tėvai netramdė ašarų ir dėkojo, kad yra tiek daug gerų žmonių. Į „Rinkos aikštę“ vaikų tėvų vardu kreipėsi moteris, kuri negalėjo atsistebėti žmonių gerumu.

Prisidėjo geradariai

„Labai norime padėkoti kunigui klebonui Norbertui Martinkui. Tai buvo jo idėja organizuoti šią stovyklą vaikams. Taip pat labai dėkojame Gudžiūnų seniūnui Regimantui Valiauskui, dienos centro vadovei Birutei Simėnaitei ir „Carito“ vadovei Linai Zakaravičienei, samariečiams, savanoriams. Šie žmonės be jokių pinigų suorganizavo kaimo vaikams stovyklą. Visų vaikučių tėvelių vardu labai dėkojame. Negalime tylėti, kai žmonės daro gerus darbus. O dar kai pamatėme, kad pats Gudžiūnų seniūnas prie autobusiuko vairo vaikučius vežioja... Negalime nepadėkoti. Kaimo vaikai iš šitos stovyklėlės kasdien grįždavo labai laimingi. Ir tai visų šių gerų žmonių dėka“, – tėvelių vardu dėkojo Jurgita Petrauskienė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video