Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Juodupėnuose aptiko neteisėtai sumedžiotų šernų kailius

Policijos pareigūnai ir gamtosaugininkai Kretingos rajono Juodupėnų kaimo vienoje sodyboje aptiko dviejų šernų kailius. Regis, žvėrys buvo medžiojami neteisėtai.
Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos specialistai išsiaiškino, jog pirminiais duomenimis, minimas Juodupėnų gyventojas neturėjo šernų sumedžiojimo aplinkybes patvirtinančių dokumentų ir faktas apie medžioklę nepažymėtas medžiotojo kortelėje.
Už šį nusižengimą asmeniui surašytas protokolas pagal LR ANK 290 str. 1 ir 7 dalį. Vyro padarytą nusižengimą nagrinės teismas.
Šiuo metu iš jo paimtas automobilis „Jeep Grand Cherokee“ bei medžioklis ginklas su optiniu prietaisu.
Nusižengimą gamtosaugininkai užfiksavo kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnais tikrinę, kaip Klaipėdos apskrityje žvejai ir medžiotojai laikosi karantino reikalavimų bei žvejybos ir medžioklės tvarką reglamentuojančių taisyklių.
Šiemet Kretingos rajone – jau antras atvejis, kai pareigūnai užfiksuoja neteisėtos medžioklės faktą. Antroje sausio pusėje vienoje Kūlupėnų sodyboje buvo rastos 8 kilpos gyvūnams gaudyti. Kūlupėniškis už neteisėtą medžioklę įkliūva ne pirmą kartą.
Vasario 3 d. pareigūnai Juodupėnuose surašė protokolą ir vienam žvejui.
Patikrinę apie 30 ant Juodupėnų tvenkinio ledo žvejojusių asmenų pareigūnai nustatė, kad vienas aštuoniolikmetis neturėjo privalomų dviejų lanksčia jungtimi sujungtų smaigų.
Skyrę įspėjimą jaunam žvejui pareigūnai surašė protokolą dėl mėgėjų žvejybą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimo.

Rekomenduojami video