Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jaunuoliai praleido tris valandas ant „Suzuki Jimny“ stogo

Ukmergės rajone kurioziškai pasibaigė pasivažinėjimas dviem linksmai naktį leidusiems vyrukams. Pas Januškų kaime gyvenantį 40-metį svečiavosi jo bendraamžis, atvykęs iš Šiaulių. Vyrai gėrė alkoholį, linksminosi, o paryčiui sumanė pasivažinėti. Linksma kelionė pasibaigė upelyje.

Apie 4 val. 13 min. šiaulietis paskambino į bendrąjį pagalbos centrą prašyti pagalbos. Vyras negalėjo nurodyti vietos, kur yra, tik aiškino, kad važinėjosi per pievas, miškus, kol atsidūrė upelyje.

Nurodyta kryptimi išvyko policijos, gaisrininkų ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Pagal skambučio spindulį buvo nustatytos koordinatės ir imtasi paieškos.

Policijos patruliai pasuko link miške tekančio Armonos upelio, privažiavę krantą ėmė šaukti. Netrukus atsiliepė ir nelaimėliai. Maždaug už 100 metrų nuo keliuko pareigūnai pamatė skęstantį džipą ir ant stogo susėdusius du vyrukus.

Įvykio koordinatės praneštos gaisrininkams ir medikams. Privažiuoti arčiau dėl patvinusio upelio buvo neįmanoma. Apie 7 val. Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai nelaimėlius perkėlė į krantą ir nugabeno į ligoninės priėmimo skyrių.

Po apžiūros jie atvežti į Ukmergės rajono policijos komisariatą. Januškų kaimo gyventojui nustatytas 2,03 prom. girtumas, jo draugui – 1,05 prom. Pareigūnai aiškinasi, kuris iš vyrų vairavo automobilį „Suzuki Jimny“.

Trečiadienį pareigūnai į pagalbą pasitelkė Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojus ir organizavo „Suzuki Jimny“ automobilio ištraukimo darbus.

PK inf.

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

Rekomenduojami video