Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jauna mama dėkoja medikams už skubią pagalbą mažametei

Dažnas mūsų net nesusimąstome, ar mes gerai ir tinkamai bei profesionaliai atliekame savo darbą. Tačiau kai mūsų darbą pastebi ir įvertina kiti, kai ištaria gerą žodį ar prisimena su šypsena ir džiaugsmu – tai tikrai gero darbo įvertinimas. Šį kartą viena jauna kraštietė mama dėkoja Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikams bei Skubios pagalbos-priėmimo skyriaus personalui ne tik už suteiktą operatyvią ir kvalifikuotą pagalbą, bet ir už žmogišką supratimą, atjautą ir elementariausią šypseną.

Situacija blogėjo

27-erių kėdainietė Daina Bendrojo pagalbos centro pagalbos numerį 112 surinko vėlų sekmadienio vakarą. 21 val. 49 min. buvo gautas pranešimas, kad S. Jaugelio-Telegos gatvėje bute esanti mažametė mergaitė dvi paras stipriai karščiuoja, darosi vis blogiau, ji ėmė vemti.

Į pagalbą mergaitei ir jos mamai išvyko greitosios medicinos pagalbos medikai.

Suteikė pagalbą

„Melitai buvo 40 laipsnių temperatūros ir ji pradėjo vemt. Išsikviečiau greitąją pagalbą, nes 2 paras negalėjau numušti temperatūros niekaip.

Greitoji atvyko ir davė vaistų, išvežė į priėmimą, o ten atėjo gydytoja ir paklausė, apžiūrėjo, padarė kraujo tyrimus“, – pasakojo mažametės mama.

Vardų neįsiminė

Moters dukrai buvo suteikta kvalifikuota pagalba, dar tą patį vakarą jos buvo išleistos gydytis į namus.

„Likau labai patenkinta aptarnavimu, priežiūra, rūpestingumu tiek daktarės, tiek greitosios personalo profesionalumu, tik gaila, kad nežinau nei vienos pavardės.

Greitojoje dirbo juodaplaukė su vyruku, o priėmimo skyriuje budinti gydytoja buvo šviesiais plaukais su personalizuotais marškinėliais iš filmuko „Princesė ir varlius“.

Ir apskritai – budinčios, kurias sutikau priėmimo skyriuje, buvo irgi labai malonios. Nežinau nei kokios, nei kas, tik žinau, kad jos yra vertos pagyrimo“, – to vakaro detales prisiminė Daina.

Dalijasi patirtimi

Jauna moteris nutarė pasidalinti savo patirtimi su kitais kėdainiečiais, nes viešojoje erdvėje žmonės dažniausiai dalinasi neigiamais patyrimais. 

„Tą vakarą labai maloniai pasijutau, labai profesionalus personalas buvo, labai mandagus, nemoku žodžiais apsakyti. Niekada nebuvau šitaip maloniai priimta. Todėl ir norėjau pasidalinti savo patirtimi.

O geriausia – ateina seselė ir jau su tokia mintim ramina Melitą, kad ims kraują, kad ji nebijotų. Melita tokia rami sėdi, sakau, žinokit, ji nebijo. Tai išgirta liko iki padangių, kad kokia šaunuolė, kad nebijo, neverkia“, – šypsojosi jauna moteris.

Jaučiasi gerai

Šiandien mažametė Melita jaučiasi gerai. Po tokio sekmadienio patyrimo ji tikrai niekada nebijos ligoninių ir medikų, žinos, kad jie teikia pagalbą ir nori žmonėms gero.

„Šiandieną ji jau neturi temperatūros. Gydytoja sakė, kad nenori skirti antibiotikų, nes didelė tikimybė, kad jai praeis savaime. Labai nustebau ir likau sužavėta, kad į gydymą žiūri ne tik prirašant kuo daugiau vaistų, bet kaip būtų geriau vaiko sveikatai“, – atsiduso medikams ir visam personalui dėkinga kėdainietė Daina.

Rekomenduojami video