Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Įžūlumo viršūnė: šiukšlių kalną išvertė kaimynų sodyboje

Viename Kėdainių rajono kaimelyje – beprecedentis įvykis. Ryte prabudę gyventojai savo nuosavos sodybos kieme rado suverstą kalną atliekų – baldų bei avalynės. Žmonės ėmė aiškintis, kas taip negražiai pasielgė – tai patyčios, kerštas ar tiesiog atsainus atliekų tvarkymo atvejis? Šis klausimas neramina Beinaičių kaimo gyventojus.

Tvarkinga sodyba

Tvarkingoje Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Beinaičių kaimo sodyboje gyvenanti Morozovų šeima nustėro nuo ryte pamatyto vaizdo.

„Mes gyvename sodyboje, Šilainių g. 17-ajame name. Čia gyvename nuolat, ją prižiūrime ir tvarkome aplinką.

Ryte prabudę savo kieme radome krūvą lentų, baldų atliekų ir net batus. Visa krūva suversta ant pievutės.

Vakare, kol dar buvo šviesu, šio kalno šiukšlių tikrai nebuvo. Visas turtas buvo suverstas, kai mes miegojome – naktį. Ryte ir radome šį siurprizą“, – „Rinkos aikštės“ žurnalistui pasakojo įvykį paviešinti nusprendusi sodybos šeimininkė Dana Šukaitytė Morozovienė.

Bandė aiškintis

Sodybos savininkė bandė aiškintis, kas jų privačiame kieme padarė sąvartyną, tačiau šiukšlintojas dar nėra išaiškintas.

„Tai nenormalu. Čia žmogus iš kitur neatėjo, tad manau, kad tai vietinių darbas.

Žiaurus poelgis, labai nustebino. Labai norėtume išsiaiškinti, kas ir kodėl su mumis taip elgiasi, kokios tokio elgesio priežastys“, – dėstė moteris.

Išnešė į konteinerį

D. Šukaitytės Morozovienės vyras Aleksandras išnešė visas atliekas į atliekų konteinerį. Tačiau šeima negali atsistebėti tokiu poelgiu iki šiol.

„Mūsų sodybos teritorija nėra atliekų surinkimo punktas. Kažkas iš Beinaičių kaimo gyventojų ar norėjo iš mūsų pasijuokti, ar tokio žemo lygio, kad sugebėjo savo atliekas sumesti į kito gyventojo sodybą, ar tiesiog nežino, kad šiukšlės išvežamos nuo kiekvieno namo taip pasielgė.

Mano vyrui nenukrito rankos, jis nunešė atliekas ten, kur ir priklauso. Ir mes turime kuo apsiauti. Nereikėjo taip stengtis palikti batų.

Tas, kas taip pasielgė – pasijuokė iš savęs. Noriu palinkėti sėkmės gyvenime šiam žmogui už tokį nuostabų poelgį“, – atsiduso beinaitiškė D. Šukytė Morozovienė.

Rekomenduojami video