Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Įžūlumo viršūnė: plėšikas brovėsi į garažą šeimininkams esant namuose

Kėdainių mieste įvykdyta labai įžūli vagystė – vagis drįso brautis į privačiame kieme esantį garažą, kai tuo metu namuose buvo šeimininkai. Negana to, jis dar slapstėsi kieme, kol galų gale pabėgo peršokęs tvorą. Vis tik nenaudėliui pavyko pavogti dviratį.

Privačiame kieme

Įžūli vagystė įvykdyta gegužės 28 d. apie 02.55 val. Kėdainiuose, Pirmūnų gatvėje. Policijos surinktais duomenimis, iš garažo pavogtas juodos spalvos kalnų dviratis „Cannondale“.

Jo savininkui padaryta 400 eurų turtinė žala.

Tačiau labiausiai nustebino vagies įžūlumas, apie kurį žurnalistui papasakojo pats nukentėjusysis Karolis Kirdeikis. Vyras pagalbos kreipėsi ir į visuomenę bei pranešė, kad vagis garažo spyną nulaužė laužtuvu.

„02 val. 55 min. išgirdome lojant kaimynų šunį ir lyg kažkokį dar garsą. Nuėjęs prie virtuvės lango pamačiau, kad pravertos garažo durys ir viduje sklinda telefono ekrano šviesa.

02 val. 56 min. skambutis 112. Kol bendravau ir sujungė su Kėdainių policija, pamačiau, kad kaimynė vaikšto su prožektoriumi po savo kiemą ir žiūri, kodėl loja jos šuo“, – pasakojo K. Kirdeikis.

Išgąsdino vagį

Nukentėjusysis spėja, kad vagį ir išgąsdino kaimynė, kuri ėjo apsidairyti kieme, o atvykus pareigūnams vagis papustė padus.

„Priėjęs prie vonios lango pamačiau, kad vagis tupi pasislėpęs, galimai išgąsdintas kaimynės. Nuėjęs prie virtuvės lango garaže jau nieko nemačiau, pro vonios langą – irgi nieko.

Nesulaukęs policijos išėjau į lauką, tačiau vagies jau nepavyko rasti.

03 val. 08 min. atvyko policija. Kartu apieškojome teritoriją, tačiau pavyko rasti tik įsilaužymo pėdsakus“, – dėstė nukentėjusysis.

Prašo pagalbos

Vyras nepraranda vilties, tiki pareigūnų darbu, tačiau ir pats rankų nenuleidžia. Jis netgi įsidėmėjo plėšiko išvaizdą ir kreipėsi pagalbos į visuomenę.

„Vagies apibūdinimas: dėvėjo chaki spalvos marškinėlius trumpomis rankovėmis, tamsias kelnes. Plaukai trumpi rudi, stambesnio sudėjimo, ūgis iki 175 cm, amžius apie 40 metų.

Mus nustebino toks įžūlus jo elgesys. Beje, viduje dar buvo daug vertingų daiktų, tačiau išgąsdintas, matyt, jau pagriebė, ką galėjo pagriebti patogiausiai ir šoko per tvorą“, – svarstė K. Kirdeikis.

Nukentėjusysis viešina pavogto dviračio nuotrauką, tad jeigu kas pastebėsite parduodamą šį dviratį ar turite kitos labai vertingos informacijos, prašome informuoti Karolį Kirdeikį telefonu 8 639 87 686. Už informaciją bus atlyginta.

Norime priminti, kad jei pareigūnams pavyks sučiupti šį įžūlų vagį, jam gresia belangė.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Rekomenduojami video