Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ištikus bėdai lančiūnaviškiai surėmė pečius: dėkoja geradariams

Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaimo ūkininkams Muznikams šie metai tapo tikru išbandymu – sudegė pusė javų lauko. Tačiau viena bėda ne bėda – pirmąją javapjūtės dieną įvykus nelaimei ir susižalojus šeimos galvai visi darbai užgriuvo ūkininkų sūnų. Bet čia į pagalbą atskubėjo vietos žmonės, kurie į nelaimę patekusiai šeimai ištiesė pagalbos ranką.

Viena bėda – ne bėda

„Šiemet kuliant kaimyno javų lauką kilo gaisras. Nuo jo lauko ugnis persimetė į mūsų, sudegė11 ha.

Mums žmonės suskubo į pagalbą, jie gesino ir aparinėjo, gelbėjo mūsų lauką. Gaisrininkų ir žmonių dėka 10 ha pavyko išgelbėti. Už tai ir esam be galo dėkingi visiems.

Tačiau mūsų bėdos tuo nesibaigė. Pačią pirmą javapjūtės dieną vyras susilaužė koją ir javapjūtė užgulė vienam sūnui ant pečių: reikėjo ir kulti, ir pačiam grūdus išvežti. Buvo labai sunku.

Čia į pagalbą ir vėl atskubėjo gerieji žmonės“, – apie šeimą ištikusią nelaimę pasakojo lančiūnavietė Julija Muznikienė.

Ūkininkus ištikus nelaimei šie nebežinojo, ko griebtis, tačiau vietos gyventojai surėmė pečius ir ištiesė pagalbos ranką.Aut. past.

Nežinojo, ko griebtis

Ūkininkus ištikus nelaimei šie nebežinojo, ko griebtis, tačiau vietos gyventojai surėmė pečius ir ištiesė pagalbos ranką.

„Tuo momentu pasimetėme, nebežinodami, ko griebtis ir kaip įveikti iškilusias problemas. Bet, ačiū Dievui, kad aplink yra tiek daug gerų, nuostabių žmonių.

Todėl norim padėkoti už pagalbą ūkininkams Broniui Butkevičiui, Vidmantui Kvedarui, verslininkui Vidmantui Girdzijauskui.

Ypač norim padėkoti Sauliui ir Pauliui Pupininkams, kurie padėjo nukulti ir išvežti grūdus.

Buvome labai maloniai nustebinti, kai į laukus atidundėjo galinga ūkininkų Galinių derliaus nuėmimo technika ir kaipmat buvo nukultas didžiulis plotas javų.

Labai ačiū ir Aivarui Sakalauskui, kuris vietoj poilsio per išeigines dienas padėjo mums išvežti grūdus.

Taip pat ačiū Danutei Sakalauskienei ir Zitai Tamilinienei, kurios pavėžėjo savo transportu.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo gesinant degantį javų lauką. Ačiū už paguodžiančius atjautos žodžius.

Tegu lydi Jus stipri sveikata, Dievo palaima, o likimas būna Jums dosnus“, – dėkojo nuo gaisro ir kitų nelaimių nukentėjusi moteris.

Rekomenduojami video