Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Išliejo kelią į Daumantus

Kėdainių rajono savivaldybės Daumantų kaimo gyventojai bei ten įsikūrusių sodininkų bendrijų nariai neslepia džiaugsmo – pagaliau išlieta kelio atkarpa, vedanti į šį nedidelį kaimelį.

Lopas po lopo

Daumantiškiai pamena, kad anksčiau šį neilgą keliuką, vedantį nuo kelio Kėdainiai–Dotnuva, kelininkai tik paremontuodavo. Kasmet buvo užlopomos per žiemą išmuštos duobės. Paskutinius keletą metų duobes čia lopė bendrovės „Ukmergės versmė“ darbuotojai.

Daumantų gyventojai bei sodininkai, šiemet nesulaukę duobių lopytojų, netgi sunerimo, žmonės pradėjo kalbėti, kad galbūt kelininkai šį kartą mažą kaimelį aplenks. Tačiau netrukus išvydę kelininkų techniką labai nudžiugo.

Ištisinis asfaltas

Šiemet kelio į Daumantus atvyko tvarkyti VĮ „Kelių priežiūra“ Kauno padalinio Kėdainių kelių tarnybos kelininkai. Buvo sutvarkytos pakelės ir išlieta ištisinė net 650 metrų ilgio asfalto danga.

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau sulaukėme rimtesnio kelių remonto. Anksčiau duobes užlopydavo, bet jas ir vėl greitai išmušdavo. O šiemet liejamas ištisinis asfaltas. Žmonės tikrai labai džiaugiasi. Dar džiaugiamės, kad šiemet ir žvyravimo darbai nestringa. Tvarkosi tiek miesto seniūnija, tiek patys sodininkai, o tai labai džiugina. Pagaliau galėsime važinėti gerais keliais“, – džiaugėsi sodininkų bendrijos „Daumantai“ pirmininkas Kęstutis Sabockis.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video