Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Įsisiautėjusį traktoristą pareigūnas stabdė šūviais

Antradienį apie 23.15 val. policijos pareigūnai sulaukė pranešimų, kad Šilalės r., Pajūrio mstl., keldamas pavojų kitiems vairuotojams važinėja traktorius ,,T-40“.

Pareigūnai pastebėję minėtą transportą priemonę, įjungę švyturėlius ir specialiuosius garso signalus bandė sustabdyti vairuotoją, tačiau jis nepakluso pareigūnų reikalavimams.

Vairuotojas pavojingai manevruodamas kelyje, staigiais judesiais keisdamas važiavimo kryptį, vingiuodamas per visą kelią bei išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą įvažiavo į medienos apdirbimo įmonės teritoriją. Vaikino kelionė tuo nesibaigė. Jis iš chuliganiškų paskatų teritorijoje ėmė sukti ratus, taip keldamas pavojų ten dirbantiems darbininkams.

Policijos pareigūnai vairuotoją įspėjo per tarnybinio automobilio garsiakalbius, kad jeigu nesustos bus panaudota spec. priemonė ,,Ežys“ ir tarnybinis ginklas, tačiau vyras į tai nekreipė dėmesio.

Traktoriui sulėtinus greitį, policijos pareigūnas pasinaudojęs esančia situacija, iššokęs iš automobilio, panaudojo tarnybinį ginklą ,,Glock“ ir iššovė penkis šūvius į traktoriaus galinį ratą. Tačiau vairuotojas ir toliau bandė sprukti nuo pareigūnų, bet veltui, tuštėjant orui padangose traktorius visgi sustojo.

Patikrinimo metu paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavo blaivus vyras, gim. 1998 m., kuris jau buvo baustas 2 kartus už šiurkščius Kelių eismo pažeidimus (chuliganiškas vairavimas).

Pradėta teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str., 415 str. 2 d., 420 str. 2 d., 426 str. 5 d.

Pavadinimas jei reikia

Rekomenduojami video