Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Iš parduotuvių dingo guminės šlepetės – Rokišky atidarytas baseinas

Sako, dabar susitikę rokiškėnai nebeklausia, kaip gyveni, o teiraujasi, ar buvai baseine? Ir tikrai ne todėl, kad užkampio provincialai nebūtų matę baseino. Judrūs mūsų žmonės daug keliauja, yra aktyvūs ne tik Anykščių ar Pasvalio baseinų, Jūrmalos vandens pramogų parko lankytojai, bet nuklysta ir kur kas toliau. Ir autentiškas turkiškas pirtis dauguma išbandę. Taigi mūsų žmonių nebenustebinsi paprastu baseinu. Tiesiog vietoje esantis baseinas su visais pirčių malonumais kur kas patogiau nei už kelių dešimčių kilometrų, todėl lankytojų netrūksta.

Kaip „Gimtajam…“ sakė baseino direktorius Vitalijus Jocys, per pirmąsias dvi savaites sulaukta apie 2 500 vandens pramogų gerbėjų, įskaitant moksleivių bei Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) grupes. „Mūsų lankytojų amžius – pats įvairiausias: nuo vaikų, jaunimo iki senjorų. Tik renkasi truputį skirtingus dalykus. Moksleiviai ateina paplaukioti, o štai dauguma gyventojų lepinasi pirčių ir SPA zonoje, paplaukioti į didįjį baseiną neužsuka“, – pastebi V. Jocys ir priduria, kad moksleivių atostogų metu į baseiną seneliai mėgsta atvesti jiems paliktus prižiūrėti anūkus ir patys pasibūti.

Pasak direktoriaus, baseino užimtumas išauga nuo 17 val. atidarius pirtis, kaip ir šeštadieniais–sekmadieniais, kai pirtys dirba visą dieną. „Nuo lapkričio 5 d.  lankytojų srautus bandysime sureguliuoti taip: nuo 8 iki 14 val. – moksleivių grupės, nuo 14 iki 17.30 val. – KKSC treniruotės. Gyventojai gali ateiti bet kada, tačiau jie renkasi būtent tą laiką, kai veikia pirtys, taigi vieni kitiems tikrai netrukdys“, – apie lankymosi baseine pirmąsias tendencijas kalba V. Jocys.

Rekomenduojami video