Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Iš Nevėžio ištraukti skenduoliai – bičiuliai žvejai

„Rinkos aikštė“ praėjusį antradienį rašė apie iš Nevėžio upės ištrauktą vyriškio kūną. Ketvirtadienį Nevėžis atidavė dar vieno žmogaus kūną. Paaiškėjo, kad abu vyrai prie upės laiką leido kartu. Pirminiais duomenimis, vienas vyras galėjo gelbėti kitą, tačiau pastangos baigėsi tragiškai – abu nuskendo. 

Ties sodininkų bendrija

Pirmąjį skenduolį ugniagesiai gelbėtojai iš Nevėžio ištraukė antradienį. Apie plūduriuojantį

kūną tuomet pranešė atsitiktinai prie upės buvę žmonės.

Bendrajame pagalbos centre antradienį 15:55 val. gautas piliečio pranešimas, kad mato iš tolo, kaip Nevėžio upėje ties sodų bendrija „Užuovėja“ srovė neša negyvo žmogaus kūną. Į nelaimės vietą nedelsiant išskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Plūduriavo šalia kranto

Į įvykio vietą atvykę gelbėtojai 0,5 m atstumu nuo kranto pastebėjo plūduriuojantį žmogaus kūną, jį ištraukė. Nustatyta, jog tai vyriškos lyties lavonas.

Medikai konstatavo vyriškio mirtį. Lavoną išsivežė atvykusios laidojimo paslaugas teikiančios įmonės atstovai.

Naujos aplinkybės

Policijos pareigūnams aiškinantis šio vyro mirties aplinkybes paaiškėjo daugiau detalių. Pasirodo, du vyrai iš vieno Kėdainių rajono kaimo ėjo žvejoti ir abu dingo. Tuomet pareigūnai apieškojo vietą, kur jie žvejojo. Kilo įtarimų, kad galėjo nuskęsti ir antrasis vyriškis.

Ketvirtadienio rytą policijos pareigūnai kreipėsi į ugniagesius gelbėtojus prašydami pagalbos.

Rado dar vieną kūną

Pareigūnai pranešė, kad Vilainių seniūnijos Tiskūnų kaimo Lauko gatvėje jiems reikalinga pagalba. Nevėžyje ieškoti skenduolio išvyko Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai bei buvo atsiųsta ugniagesių narų komanda.

Valtimi ugniagesiai išnaršė 1,5 km pakrantės, nardė 60 m ilgio ir 15 m pločio atkarpoje. Paieškos davė rezultatą. Rastas vyro kūnas. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Mirtys – ne smurtinės 

Rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi šio įvykio aplinkybes. Tačiau jau dabar yra aišku, kad nei vieno, nei kito vyro mirtis nebuvo smurtinė. Pirminiais duomenimis, manoma, kad vienam vyrui galėjo sušlubuoti sveikata ar dėl kitų priežasčių jis galėjo įkristi į vandenį, kitas galbūt galėjo gelbėti draugą, tačiau gelbėjimo operacija baigėsi nesėkmingai – abu vyrai nuskendo.

Pirminiais duomenimis, vyriškiai žvejojo toje vietoje, kurioje buvo rastas antrasis vyriškio kūnas, pirmojo – antradienį rasto vyro – kūną upės srovė atplukdė net iki „Užuovėjos“ sodų bendrijos.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video